Zamość – spływ kajakowy – off road – Lublin / Majdanek

Wycieczka szkolna. Zamość lub Sandomierz zdecyduj sam! Następnie wybierz odpowiadające Ci aktywności i wyjedź z nami na odlotowy Active Camp. Czekamy na Ciebie i Twoją klasę. 

1 dzień:

Wyjazd spod szkoły  w godzinach porannych.

Zamość – miasto-twierdza założone przez Jana Zamoyskiego, kanclerza i hetmana. Zaprojektowane przez włoskiego architekta Bernardo Morando w oparciu o włoską późnorenesansową myśl urbanistyczną.  Zwiedzanie z przewodnikiem: Rynek Wielki, Katedra, bramy, fortyfikacje, Akademia, Pałac Zamoyskich, zamojskie podwórka.(bez wstępów lub na życzenie Bastion VII)

 lub

Zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem: rynek i zabytkowe ka-mieniczki, Collegium Gostomianum, Dom Długosza, Ucho Igielne, Brama Opatowska, przejście przez Wąwóz Królowej Jadwigi (bez wstępów lub na życzenie Brama Opatowska,  Zbrojownia z pokazem )

Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.

 

2 dzień:

08.30 śniadanie

Spływ kajakowy (ok. 3h, w przypadku niesprzyjającej pogody park linowy 1 trasa  lub gra fabularna + zjazd na tyrolce nad jeziorem!)

Czas wolny na posiłek.

Off road – wycieczka samochodami terenowymi po Lasach Janowskich 1h– uśmiech na twarzach i emocje – GWARANTOWANE 🙂  (w przypadku ładnej pogody zalecamy skorzystanie z kąpieli wodno – błotnych 😊 –  należy zabrać ubranie , które może się pobrudzić / zniszczyć)

Wieża ze skrzynek – konkurencja polega na ułożeniu jak najwyższej wieży ze skrzynek i równoległym wchodzeniu po nich do góry.

18.00 Powrót do hotelu, obiadokolacja

 

3 dzień:

08.30 śniadanie

Lublin Stare Miasto– zwiedzanie z przewodnikiem – Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Lubelskim, Brama Grodzka, Bazylika ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedra, Brama Krakowska, Nowy Ratusz, spacer deptakiem na Plac Litewski.

Następnie Muzeum na Majdanku, mieszczącego się w miejscu byłego hitlerowskiego obozu koncentracyjnego.

Czas na posiłek

Powrót pod szkołę ok. 18.00

 

Wycieczka szkolna Zamość, SANDOMIERZ  – chcesz zmienić punkty programowe? Napisz do nas!  Inne atrakcje możliwe do zrealizowania:

Paintball
żyroskop – trenażer lotniczy – świat zawiruje wokół Was!
Park linowy
Strzelnica– konkurs strzelecki, w którym każdy z uczestników może sprawdzić swoją celność i precyzję: broń pneumatyczna krótka typu glock, wiatrówki
Lubelska Gra miejska – uczestnicy gry, podzieleni na grupy  przemierzają miasto, kierując się informacjami zawartymi w otrzymanych materiałach i rozwiązując kolejne zadania: logiczne, sportowe i manualne. Przyda się zarówno umiejętność zdrowej rywalizacji jak i współpracy.
Turniej Laser-Tag Arena – laserowy paintball – 3 godzinny turniej drużynowy przeniesiony wprost z wirtualnego świata gier komputerowych do świata rzeczywistości. Nowoczesny sprzęt, innowacyjne technologie (wibracja, dźwięki, rozbłyski świetlne, wyniki online) gwarantują niezapomniane wrażenia! Ta strategiczna zabawa odbywa się są na specjalnie przygotowanej arenie z dmuchanymi przeszkodami bunkrami, pomiędzy którymi przemieszczają się gracze. Nad całością przebiegu gry czuwa sędzia prowadzący.  Drużyna która wykaże się strategicznym myśleniem, szybkością podejmowania decyzji oraz współpracą zespołową z pewnością stanie na podium!   + segway!

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis50+440+330+2
Cena: zł/os.650715850

Kalkulacja wstępna - cenę potwierdzamy każdorazowo w indywidualnej ofercie po ustaleniu terminu wyjazdu (zależna od terminu wyjazdu, miejsca zakwaterowania i rodzaju świadczeń).
Cena wycieczki dla grup liczących więcej niż 45 osób – kalkulacja indywidualna - dysponujemy autokarami do 71 miejsc.

Cena zawiera

  • 2 x nocleg w hotelu w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami i tv
  • transport autokarem
  • wyżywienie
  • opieka  pilota, przewodnika
  • realizacja zajęć zgodnie z programem pod opieką kadry instruktorskiej,
  • składki TFP+TFG
  • podatek vat.

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu na życzenie

Wyślij zapytanie: