Zadzwoń i zapytaj 606 441 085
Buxida - Wycieczki dla szkół i firm
Buxida - Wycieczki dla szkół i firm

O Nas

Witamy w Biurze Podróży BUXIDA

W zakresie turystyki krajowej i zagranicznej  proponujemy wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych: wycieczki szkolne, zielone szkoły, wycieczki krajowe i zagraniczne, aktywne-sportowe wycieczki szkolne, wyjazdy dla firm z programem motywacyjnym i integracyjnym.

W naszej ofercie zamieszczamy tylko niektóre propozycje programowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie w modyfikacji programów. Wycieczki szkolne dostosowujemy przede wszystkim do wieku i zainteresowań a  opracowując programy na zielone szkoły, bierzemy  pod uwagę możliwości fizyczne uczestników. Przy doborze wyjazdów integracyjnych dla firm kierujemy się indywidualnymi potrzebami  oraz budżetem przeznaczonym na realizację eventu.

Co zyskują Klienci wybierając naszą ofertę?

 • Spokój i pewność realizacji imprezy na wysokim poziomie. 13 lat działalności biura, ponad 20-letnia praktyka, zarówno w organizacji jak i pilotażu imprez turystycznych, w Polsce i Europie. Wszystkie te lata to czas intensywnej pracy ukierunkowanej na doskonalenie standardów realizacji imprez oraz na spełnianie podróżniczych marzeń naszych klientów. Dowodem na to jest szeroka gama referencji, jakie otrzymujemy od naszych Klientów po zakończeniu imprez.
 • Indywidualne podejście do każdej wycieczki. Programy mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od preferencji i potrzeb klienta / grupy / klasy. Dzięki temu nasz Klient zyskuje ofertę dopasowaną do jego wymagań, „uszytą na miarę”.
 • Czas –  przyjeżdżamy do Klienta, by przedstawić ofertę, porozmawiać, podpisać umowę.  W razie pytań jesteśmy do dyspozycji w ciągłym kontakcie telefonicznym jak i używając połączeń video. Nie ma potrzeby odwiedzania biura, choć oczywiście serdecznie zapraszamy na gorącą kawę!

Turystyka jest naszą pasją i sposobem na życie. Dzięki temu potrafimy zachęcić do podróżowania, poznawania i odkrywania nowych, fantastycznych zakątków kraju i Europy.

Wierzymy, że wspólnym wysiłkiem uda się przygotować wyjazd, który spełni Państwa oczekiwania.

Sprawdź z nami jaka może być Radość Podróżowania!

 • Gorąco zapraszam,
  Ewa Zwardoń

  Ewa Zwardoń

  Właścicielka Biura

Jesteśmy wiarygodną firmą!

 • Zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych posiadamy wpis do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1214 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez WIENER. Zachęcamy do sprawdzenia danych w ogólnopolskiej bazie Organizatorów Turystyki oraz dodatkowych informacji tutaj

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami już teraz!