Zadzwoń i zapytaj 606 441 085
Buxida - Wycieczki dla szkół i firm

O Nas

Witamy w Biurze Podróży BUXIDA-Radość Podróżowania

W zakresie turystyki krajowej i zagranicznej proponujemy wyjazdy dla dzieci, młodzieży i dorosłych: wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne, zielone szkoły, aktywne-sportowe wycieczki szkolne, wyjazdy narciarskie, kolonie i obozy letnie, wyjazdy z programem motywacyjnym i integracyjnym.

W naszej ofercie zamieszczamy tylko niektóre propozycje programowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie w modyfikacji programów. Wycieczki szkolne dostosowujemy przede wszystkim do wieku i zainteresowań a  opracowując programy na zielone szkoły bierzemy  pod uwagę możliwości fizyczne uczestników.

Wierzymy, że wspólnym wysiłkiem uda się przygotować wyjazd, który spełni Państwa oczekiwania.

Nasze mocne strony:

  • Doświadczenie– ponad 18-letnia praktyka, zarówno w organizacji jak i pilotażu imprez turystycznych, w Polsce i Europie.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta. Programy mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od preferencji i potrzeb klienta.
  • Mobilność– osobiście przyjeżdżamy, by przedstawić ofertę, porozmawiać, podpisać umowę.
  • Solidność– gwarantujemy realizację imprez na najwyższym poziomie. Chcemy, aby każda wycieczka sprostała Państwa wymaganiom i pozostawiła miłe wspomnienia. Dowodem na to jest szeroka gama referencji, jakie otrzymujemy od naszych Klientów po zakończeniu imprez.
  • Turystyka jest naszą pasjąi sposobem na życie. Dzięki temu potrafimy zachęcić do podróżowania, poznawania i odkrywania nowych, fantastycznych zakątków kraju i Europy.

Gorąco zapraszam,
Ewa Zwardoń
Właścicielka Biura

 

Zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych posiadamy wpis do rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1214 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez AXA TUiR S.A.

Kontakt

(22) 252 53 15
+48 606 441 085

e-mail: biuro@buxida.pl

BUXIDA Ewa Zwardoń
ul. Modlińska 6A lok. 006
03-216 Warszawa

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami już teraz!

Obejrzyj galerie zdjęć

(22) 252 53 15
+48 606 441 085

e-mail: biuro@buxida.pl

BUXIDA Ewa Zwardoń
ul. Modlińska 6A lok. 006
03-216 Warszawa