Zamość – paintball – spływ kajakowy – gra strategiczna – marsz nocny

Wycieczka szkolna. Zamość lub Sandomierz zdecyduj sam! Następnie wybierz odpowiadające Ci aktywności i wyjedź z nami na odlotowy Active Camp. Czekamy na Ciebie i Twoją klasę. Dopełnieniem zielonej szkoły będzie gra miejska w Lublinie.

1 dzień:

Zbiórka, wyjazd spod szkoły

Zamość – miasto-twierdza założone przez Jana Zamoyskiego, kanclerza i hetmana. Zaprojektowane przez włoskiego architekta Bernardo Morando w oparciu o włoską późnorenesansową myśl urbanistyczną.  Zwiedzanie z przewodnikiem: Rynek Wielki, Katedra, bramy, fortyfikacje, Akademia, Pałac Zamoyskich, zamojskie podwórka, wejście na Bastion VII –  prowadzi galeriami strzeleckimi i kazamatami kurtyny największego z siedmiu bastionów broniących dostępu do zamojskiej twierdzy.
lub
Sandomierz z przewodnikiem: rynek i zabytkowe kamieniczki, Collegium Gostomianum, Dom Długosza, Ucho Igielne, Brama Opatowska, przejście przez Wąwóz Królowej Jadwigi

18.00 zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja

Spacer nad zalew.

 

2 dzień:

08.00 śniadanie

Na dobry początek Tor sprawnościowy – jest to szereg konkurencji, pozwalających uczestnikom na sprawdzenie swojej sprawności fizycznej połączonej z dobrą zabawą. Gibkość, sprawność, siła, precyzja i logika – tego tutaj nie zabraknie!

Obiad

Rozgrywki paintballowe (200 kulek / os.)

Kolacja

21.00 / 21.30 –

Marsz nocny  – przygodowa gra nocna z dreszczykiem emocji, w której uczestnicy poszukując zaginionego skarbu zmierzą się z szeregiem tajemniczych zagadek prowadzących do celu. Bezpieczna a zarazem bardzo emocjonująca zabawa!

 

3 dzień:

08.30 śniadanie

Spływ kajakowy lub park linowy – przejście 1 wybranej trasy

Obiad

Gra drużynowa ENIGMA

ENIGMA – cel, podział zadań, odpowiedzialność za powierzony do realizacji „fragment układanki” oraz konsekwencja w działaniu. Wcielicie się w zespół szturmowy Agent-X i rozpoczniecie zabawę!

lub

Medicus  – ruchowa gra edukacyjna mająca na celu nauczenia uczestników postępowania w różnych sytuacjach związanych z pierwszą pomocą. Podczas gry uczestnicy będą musieli wykazać się pomysłowością, wytrzymałością fizyczną oraz sporą wiedzą.

Kolacja w formie ogniska z kiełbaskami

Może już dość aktywności?  Możemy zabrać Was na całodzienną wycieczkę na Roztocze. Oprócz pięknych krajobrazów, szumu małych wodospadów tzw. szumów będzie okazja pospacerować po maleńkim, uroczym Zwierzyńcu.

 

4 dzień:

08.30 śniadanie

Off road – wycieczka samochodami terenowymi po Lasach Janowskich 1h– uśmiech na twarzach i emocje – GWARANTOWANE!  (w przypadku ładnej pogody zalecamy skorzystanie z kąpieli wodno – błotnych 😊 –  należy zabrać ubranie , które może się pobrudzić / zniszczyć)
+
Wieża ze skrzynek – konkurencja polega na ułożeniu jak najwyższej wieży ze skrzynek i równoległym wchodzeniu po nich do góry.

Lub żyroskop – trenażer lotniczy – świat zawiruje!

Obiad

Eliminator xxl – dmuchana arena pomieści jednocześnie aż sześciu uczestników, których zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej na wystających platformach. Uczestnicy muszą się wykazać ogromnym refleksem i sprawnością fizyczną.

Kolacja

Quiz wiedzy w formie gry – stacjonarnie
Lub
Wieczór filmowy / Dyskoteka

 

5 dzień:

08.00 śniadanie

Lublin Stare Miasto– zwiedzanie z przewodnikiem – Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Lubelskim, Brama Grodzka, Bazylika ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedra, Brama Krakowska, Nowy Ratusz, spacer deptakiem na Plac Litewski (czas trwania 2h)

Pizza time (posiłek we własnym zakresie lub za dopłatą 30 zł)

Powrót pod szkołę ok. 17.00

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.107011601290
Cena zawiera

  • 4 x nocleg
  • wyżywienie
  • realizacja programu pod opieką instruktorów
  • opiekę pilota i przewodników miejscowych
  • transport
  • składki TFP+TFG
  • podatek vat

Wyślij zapytanie: