Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Napisz lub zadzwoń do nas!

Zagraniczne wycieczki szkolne to nasza specjalność!

Zwiedzanie ciekawych miejsc, poznanie obcej kultury czy próbowanie regionalnych smaków to tylko część atrakcji, jakie czekają na tych, którzy wybiorą się na zagraniczne wycieczki szkolne. Z Warszawy można wybrać się w dowolny zakątek kraju, by już po kilku godzinach dotrzeć do nowych, nieznanych miejsc, które czekają na Was by pokazać cały swój urok i magię.

 Lwów, Opera, BUXIDA, Wycieczki dla szkół i firm,

Podczas każdego wyjazdu dbamy o wszystkie kwestie, od transportu i zakwaterowanie po wybór najlepszych przewodników i najciekawszych atrakcji. Naszej uwadze nie umknie nawet najmniejszy szczegół. W związku z tym nauczyciel w trakcie wyjazdu nie musi się o nic martwić. Zarówno wycieczki krajowe, jak i zagraniczne opierają się na zwiedzaniu i zabawie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników. Właśnie dlatego nasi dotychczasowi klienci zostawili po sobie mnóstwo pozytywnych opinii. Nasze doświadczenie sprawia, że wiemy, jak zadowolić przedszkolaka, młodzież i dorosłych. Co roku organizujemy dziesiątki wycieczek dla szkół. Jesteśmy profesjonalistami. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie każdego małego i dużego turysty. Dzięki temu każdy tworzony przez nas program wycieczki jest niepowtarzalny a każdy wyjazd  niezapomnianym przeżyciem.

Zagraniczna wycieczka szkolna do Budapesztu, BUXIDA

Zagraniczna wycieczka szkolna do Pragi, widok z Hradczan, BUXIDA

 

 

Pomimo szerokiej bazy gotowych ofert, dla każdej klasy przygotowujemy indywidualne programy, tak by jak najlepiej dopasować do potrzeb młodych turystów.

 

Zagraniczna wycieczka szkolna do Drezna, widok na Zwinger, BUXIDA Zagraniczna wycieczka szkolna do Strasbourga

Zaufaj nam – jesteśmy profesjonalistami. Zajmiemy się realizacją zagranicznej wycieczki szkolnej od początku do końca. Jeżeli nie znalazłeś / -aś odpowiedniej wycieczki – napisz do nas.

Przygotujemy ofertę najlepszą dla Twojej klasy!

Zagraniczna wycieczka szkolna do Budapesztu, widok na kościół Macieja, BUXIDA Zagraniczna wycieczka szkolna Kłodzko i Praga, widok na Hradczany

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.

Wyślij zapytanie: