Wycieczka szkolna Łódź – kolebka polskiej kinematografii.

Wycieczka jednodniowa do Łodzi – miasta polskiej kinematografii. Bogaty program edukacyjny zadowoli nauczycieli a dzieciom spodoba się moc atrakcji i zabawa w reżysera.

 

Godz. 07.00 zbiórka, wyjazd z Warszawy

„Gra Tropiciele łódzkich zagadek” – czas trwania ok. 3h.

Podczas gry zabawimy się w detektywów. Przeniesiemy się w czasie do XIX wieku, by przez pryzmat zabytków i  śladów historii  rozszyfrować dzieje łódzkich fabrykantów.

Wszyscy uczestnicy po krótkim wprowadzeniu w historię miasta dzielą się na grupy. Każda grupa otrzymuje mapę z zaznaczonymi miejscami do odwiedzenia oraz paszport, w którym będzie musiała zebrać pieczątki z odwiedzonych miejsc. Ponadto uczestnicy otrzymają karty z zagadkami, na które odpowiedzi znajdą w odwiedzanych miejscach.
Wskazane litery z hasłem poszczególnych zagadek utworzą hasło. Prawidłowe hasło pozwoli uczestnikom gry otrzymać honorowy tytuł obywatela wielokulturowej Łodzi i drobną nagrodę niespodziankę.

Do biegu? Gotowi? Start! 😊 (praca w grupach 10-12 os. z wychowawcami,)

Lunch – pizza  

Warsztaty filmowe   – czas trwania 1,5h, podział na grupy max. 25 osób

  • Jak powstaje film animowany? Jak to się stało, że Miś Uszatek  czy lokomotywa Tom potrafią poruszać się na ekranie? Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie mógł wcielić się w rolę reżysera bądź scenarzysty tudzież operatora. Grupa stworzy filmową historię oraz scenografię.  Finałem będzie króciutki film animowany (w którym zagrają sami twórcy).

Ok. 18.30 Powrót do Warszawy.

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis50+440+330+2
Cena: zł/os.150170200

Kalkulacja wstępna - cenę potwierdzamy każdorazowo w spersonalizowanej ofercie po ustaleniu terminu wyjazdu (cena zależna od terminu wyjazdu, miejsca zakwaterowania i rodzaju świadczeń).
Grupy większe niż niż 50 osób – kalkulacja indywidualna - dysponujemy autokarami do 85 miejsc.

Cena zawiera

  • transport autokarem
  • opiekę pilota
  • gra Tropiciele, przewodnik
  • lunch pół pizzy + napój

Dodatkowo płatne

  • bilety na warsztaty filmowe

Wyślij zapytanie: