Zagadka kryminalna – marsz nocny – olimpiada – eliminator – spacer z leśnikiem

Bardzo aktywna wycieczka szkolna. Wyjedź z klasą na odlotowy wyjazd.

 

1 dzień:

Wyjazd spod szkoły  w godzinach porannych.

Obiad + zakwaterowanie

Gra strategiczna Zagadka Kryminalna. Jest to gra, która pozwala uczestnikom na wcielenie się w rolę detektywów mających do rozwiązania pewną   zagadkę kryminalną. Uczestnicy podzieleni na zespoły poszukiwawcze będą musieli odnaleźć w terenie ukryte szczątki 25 informacji związanej ze śmiercią wilka. Aby zdobyć niektóre elementy historii będą musieli stawiać czoła różnym wyzwaniom fizycznym, umysłowym. Kryminalna zagadka jest to gra o skomplikowanej fabule, która wciąga uczestników w dobrą, bezpieczną zabawę.

Kolacja

Marsz nocny  – przygodowa gra nocna z dreszczykiem emocji, w której uczestnicy poszukując zaginionego skarbu zmierzą się z szeregiem tajemniczych zagadek prowadzących do celu. Na trasie czekają emocjonujące wyzwania m.in. wskazówki i zagadki kierunkowe, zadania logiczne, punkty specjalne  itp. Bezpieczna a zarazem bardzo emocjonująca zabawa! Zajęcia odbywają się w grupach 15 osobowych plus instruktor i wychowawca.

 

 
2 dzień:

Śniadanie

Szalona olimpiada na wesoło –  szereg zwariowanych i nietypowych konkurencji. Świetna forma integracji poprzez zabawę!  W grupach 5-osobowych wspólnie będziecie walczyć na wynik swojej drużyny. Powodzenia! 😊

Obiad

Wyspa – uczniowie  mają za zadanie w jak najkrótszym czasie dotrzeć do wyznaczonego celu, do pokonania liczne korytarze, w których znajdują się różne przeciwności losu. Bardzo często pokonanie trasy będzie zależało od drugiego zespołu, który będzie musiał pomóc w wykonaniu określonego zadania.

Głównym celem tej zabawy jest:

  • pomoc innym, współpraca w zespole (klasie)
  • dążenie do wyznaczonego celu

 ZABAWA W ROZMIARZE XXL

Eliminator – dmuchana arena pomieści jednocześnie aż sześciu uczestników, których zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej na wystających platformach. Uczestnicy muszą się wykazać ogromnym refleksem i sprawnością fizyczną.

Kolacja w formie ogniska z kiełbaskami

 

 3 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie.

Wystawa przyrodnicza – oprowadzanie w bardzo atrakcyjnej, czasem zabawnej formie. Sekcje:

– Przyrodnicza – zwierzęta, ptaki, rośliny występujące w Lasach Janowskich
– Historyczno-kulturowa – znaleziska archeologiczne
– Gospodarka leśna – praca leśnika, szkółkarstwo, szkodniki leśne

Spacer z leśnikiem w poszukiwaniu  żeremi bobrowych

Obiad

Powrót pod szkołę ok. 18.00

 

Chcesz zmienić punkty programowe? Napisz do nas! Ostatni dzień możemy zrealizować wymiennie zwiedzanie: Kazimierza Dolnego, Lublina, Sandomierza, gry miejskie.

Off road – wycieczka samochodami  terenowymi po Lasach Janowskich (podział na mniejsze grupy –  czas 1h) – uśmiech na twarzach – GWARANTOWANY 🙂  Emocje też
Wieża ze skrzynek – konkurencja polega na ułożeniu jak najwyższej wieży ze skrzynek i równoległym wchodzeniu po nich do góry. Uczestnicy przez cały czas są asekurowani przez instruktora
żyroskop – trenażer lotniczy – świat zawiruje wokół Was!
Park linowy
Turniej Laser-Tag Arena – laserowy paintball. 3 godzinny turniej drużynowy przeniesiony wprost z wirtualnego świata gier komputerowych do świata rzeczywistości. Nowoczesny sprzęt, innowacyjne technologie (wibracja, dźwięki, rozbłyski świetlne, wyniki online) gwarantują niezapomniane wrażenia! Ta strategiczna zabawa odbywa się są na specjalnie przygotowanej arenie z dmuchanymi przeszkodami bunkrami, pomiędzy którymi przemieszczają się gracze. Nad całością przebiegu gry czuwa sędzia prowadzący.  Drużyna która wykaże się strategicznym myśleniem, szybkością podejmowania decyzji oraz współpracą zespołową z pewnością stanie na podium!   + segway!

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.635685835
Cena zawiera

  • 2 x nocleg w hotelu w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami i tv
  • transport autokarem
  • wyżywienie
  • opieka  pilota
  • realizacja zajęć zgodnie z programem pod opieką kadry instruktorskiej,
  • składki TFP+TFG
  • podatek vat.

Wyślij zapytanie: