Spotkanie z Ojcem Mateuszem i Haliną Krępianką.

Wycieczka do Sandomierza połączona z niezwykłą atrakcją – zwiedzaniem oraz degustacją w Winnicy Sandomierskiej! Poznaj z nami Polskę!

 

Plan wycieczki:

 

Wyjazd z Warszawy w godzinach porannych, przejazd do Sandomierza.

Spacer po Sandomierzu z przewodnikiem: rynek i zabytkowe kamieniczki, opowieści o słynnej Halinie Krępiance, obronie przed Tatarami, Collegium Gostomianum, Dom Długosza, Brama Opatowska.

Czas wolny na posiłek i zakup pamiątkowych krówek sandomierskich.

Zwiedzanie Winnicy Sandomierskiej wraz z degustacją.

Winnica ulokowana jest ok. 8 km od Sandomierza, na bardzo żyznej i ciepłej Wyżynie Sandomierskiej. Winorośl do prawidłowego wzrostu potrzebuje nie tylko przepuszczalnej gleby o świetnych warunkach termicznych, lecz przede wszystkim dużo, dużo słońca – a tego w regionie pod dostatkiem.  Siedlisko jest czyste i przyjazne – nie tylko dla ludzi, lecz także dla lokalnego ekosystemu. Najważniejsze że nie są stosowane herbicydy – winnica pielona jest ręcznie.

Przede wszystkim Winnica sandomierska to rodzinna manufaktura, w której każdy krzew traktowany jest indywidualnie. Przekłada się to na wyjątkowy smak produkowanych win. Trzeba to koniecznie sprawdzić!

Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

Ceny
Ilość osób45-49
Cena: zł/os.

Kalkulacja wstępna - cenę potwierdzamy każdorazowo w spersonalizowanej ofercie po ustaleniu terminu wyjazdu (cena zależna od terminu wyjazdu, miejsca zakwaterowania i rodzaju świadczeń).
Grupy większe niż niż 50 osób – kalkulacja indywidualna - dysponujemy autokarami do 85 miejsc.

Cena zawiera

  • transport autokarem
  • opiekę pilota  / przewodnika
  • ubezpieczenie NNW
  • podatek vat

Dodatkowo płatne

  • koszty realizacji programu / bilety wstępu

Wyślij zapytanie: