Kazimierz Dolny, nietypowe rowery, płukanie „złota”, Janowiec nad Wisłą.

Zapraszamy Cię na wycieczkę szkolną do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Na Waszą klasę czeka niezliczona ilość atrakcji, piękne widoki i ciekawe wspomnienia. Gotowi na wycieczkę? No to w drogę!

1 dzień:

Na dobry początek wycieczki  pobyt na Farmie Iluzji  – kilkuhektarowy, ogrodzony Park zaskakujący ilością oraz różnorodnością atrakcji. Znajdziecie więc tutaj: Lewitujący Kran, Ścieżkę Złudzeń, Studnię Nieskończoności, Magiczny Domek, zagadkowy labirynt na świeżym powietrzu i … całą masę innych osobliwości. A po trudach zwiedzania co powiecie na relaks na prawdziwym, złotym piasku plaży „Karaibów na niby”?

Wycieczka Farma Iluzji, dom do góry nogami

 

2 dzień:

Zwiedzanie wystawy minerałów z ciekawą kolekcją eksponatów, płukanie złota (uczestnicy otrzymują wypłukane złoto), pokaz erupcji wulkanu.

Zawody terenowe: poszukiwanie skarbów każdy z uczestników z mapą musi odnaleźć drogę do jaskini (historyczne wyrobiska kamienne), gdzie czeka na niego skarb.

Pokaz w Kuźni u kowala – pokazując stare techniki kowalskie zwraca się uwagę na różnice pomiędzy ręczną robotą a wykonanymi maszynowo wyrobami, co pozwala docenić wyroby wykonane przez kowala i uzmysławia ile trudu wymaga ręczne wykonanie ogrodzeń, mebli itp.

3 dzień:

Kazimierz Dolny – na początek zaczniemy od spaceru na zamek lub  Górę 3 Krzyży z pięknym widokiem na cały Kazimierz i na zakole Wisły. Następnie przewodnik opowie nam historię kazimierskiego koguta i pokaże najciekawsze zabytki tego uroczego miasteczka.

Wycieczka szkolna Kazimierz, dzieci w Wąwozie Korzeniowym Wycieczka szkolna kazimierz dolny, góra 3 krzyży

Fantastyczna atrakcja – przejażdżka meleksami do Wąwozu Korzeniowego – najpiękniejszego z kazimierskich wąwozów! Będzie muzyka, śpiew, zabawa i spacer pośród korzeni drzew zupełnie jak w zaczarowanym lesie!

Muzeum Nietypowych Rowerów. Zwiedzający mogą obejrzeć a nawet osobiście wypróbować rowery poziome, rowery cyrkowe i inne nietypowe rowery. Dzieciom i młodzieży największą frajdę sprawia jazda na galopujących rowerach.

Inne atrakcje:

Rejs statkiem po Wiśle
Gra terenowa w Kazimierzu Dolnym lub Puławach
zwiedzanie zoo
Ogród Botaniczny
Skansen
Zwiedzanie zamku w Janowcu.
zmagania z 14 przeszkodami w parku linowym.
przyrodnicza lekcja muzealna

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis50+440+330+2
Cena: zł/os.535585699

Kalkulacja wstępna - cenę potwierdzamy każdorazowo w indywidualnej ofercie po ustaleniu terminu wyjazdu (zależna od terminu wyjazdu, miejsca zakwaterowania i rodzaju świadczeń).
Cena wycieczki dla grup liczących więcej niż 45 osób – kalkulacja indywidualna - dysponujemy autokarami do 71 miejsc.

Cena zawiera

  • 2 x nocleg
  • 2 x śniadanie, 2 x kolacja, 2 x obiad
  • transport autokarem
  • opiekę pilota i miejscowych przewodników
  • ubezpieczenie NNW
  • składki TFU+TFG

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu

Wyślij zapytanie: