Kazimierz Dolny, nietypowe rowery, płukanie “złota”, Janowiec nad Wisłą.

Zapraszamy Cię na wycieczkę do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Na Waszą klasę czeka niezliczona ilość atrakcji, piękne widoki i ciekawe wspomnienia. Gotowi na wycieczkę? No to w drogę!

1 dzień:

Muzeum Nietypowych Rowerów. Zwiedzający mogą obejrzeć a nawet osobiście wypróbować rowery poziome, rowery cyrkowe i inne nietypowe rowery. Dzieciom i młodzieży największą frajdę sprawia jazda na galopujących rowerach.

Pałac Czartoryskich w Puławach – pałacyk Marynki i Świątynia Sybilli na wzór antycznej świątyni w Tivoli, Domek Gotycki.

Przejażdżka samochodami terenowymi po okolicy Kazimierza Dolnego lub zmagania z 14 przeszkodami w parku linowym.

2 dzień:

Zwiedzanie wystawy minerałów z ciekawą kolekcją eksponatów, płukanie złota (uczestnicy otrzymują wypłukane złoto i certyfikat), pokaz erupcji wulkanu, projekcja filmu, wytapianie i odlewanie metali (uczestnicy samodzielnie wytapiają monetę, która jest doskonałą pamiątką), prezentacja modelu dymarki służącej do wytopu metali.

Zawody terenowe: poszukiwanie skarbów każdy z uczestników z mapą musi odnaleźć drogę do jaskini (historyczne wyrobiska kamienne), gdzie czeka na niego skarb.

Muzeum Kowalstwa – wykonanie podkowy z masy solnej.

3 dzień:

Kazimierz Dolny wycieczka z przewodnikiem – Góra Trzech KrzyżyDuży i Mały Rynek, klasztor i kościół Franciszkanów, spichlerze, spacer wąwozem korzeniowym lub przejażdżka meleksami.

Rejs statkiem na drugą stronę Wisły.

Zwiedzanie zamku w Janowcu.

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.395440499
Cena zawiera

  • 2 x nocleg
  • 2 x śniadanie, 2 x kolacja, 2 x obiad
  • transport autokarem
  • opiekę pilota i miejscowych przewodników
  • ubezpieczenie NNW

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu i koszty realizacji programu – ok. 80 zł

Wyślij zapytanie: