Katedra Westminster – Big Ben – Trafalgar Square – Piccadilly Circus – London Eye – Tower Bridge – Pałac Buckingham 

Wycieczka szkolna do Londynu to propozycja dla wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem stolicy Wielkiej Brytanii. Jest do doskonała propozycja na krótki wyjazd z klasą, intensywny w zwiedzanie i poznawanie  najbardziej znanych zabytków.  Ogromną wartością jest także walor lingwistyczny, przebywanie w otoczeniu i porozumiewanie się w języku angielskim. Sprawdźcie, co warto zobaczyć w Londynie!

 

1 dzień

Odebranie grupy z lotniska, przejazd do Muzeum Figur Woskowych. Obiadokolacja i transfer do hostelu na nocleg.

 

2 dzień

Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu na zwiedzanie: udanie się pod Katedrę Westminster, a następnie spacer pod Pałac Buckingham. O godzinie 11:30 uroczysta zmiana warty. Dalej przejście przez Green Park pod najsłynniejsze neony w mieście – Piccadilly Circus. Czas na lunch w Chinatown (płatny we własnym zakresie). Udanie się do M&M’s World oraz sklepu Lego. Kolejno na Trafalgar Square pod Kolumnę Nelsona oraz do National Gallery, gdzie znajdują się znane na całym świecie ‘Słoneczniki Van Gogh’a’. W dalszej kolejności Whitehall oraz zatrzymanie się pod Downing Street, gdzie pod nr 10 mieści się siedziba premiera, widok na London Eye i spacer Big Ben oraz House of Parliament. Dotarcie do Opactwa Westminster. Obiadokolacja i powrót do hostelu na nocleg.

 

3 dzień

Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu na zwiedzanie: spacer nad Tamizą, niesamowity Tower Bridge  – najpiękniejszy i najstarszy nadal użytkowany most zwodzony w Wielkiej Brytanii oraz Twierdza Tower of London. Następnie przejście pod Katedrę św. Pawła, po drodze widok na ‘londyński ogórek’ i ‘Walkie-Talkie’, zatrzymanie się pod Monument’em. W dalszej kolejności udanie się DLR do Greenwich – Cutty Sark i Południk ‘0’. Po drodze przejazd przez imponujące Canary Warf. Obiadokolacja i powrót do hostelu na nocleg.

 

4 dzień

Wczesne wykwaterowanie, przejazd do centrum Londynu, złożenie bagaży w przechowalni, śniadanie.

Przejście do British Museum. Następnie udanie się na Oxford Street – czas wolny na zakupy i lunch. Transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.
Cena zawiera

  • transfery lotnisko – hotel – lotnisko,
  • 3 noclegi w hostelu – pokoje 4/5/6 – osobowe,
  •  wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje),
  • program zwiedzania, przewodnik polskojęzyczny,
  • opieka rezydenta w UK.
  • ubezpieczenie KL/NNW
  • składka na TFU
  • podatek vat

Dodatkowo płatne

  • bilet lotniczy
  • bilety wstępu i komunikacji miejskiej

Wyślij zapytanie: