Gra fabularna- Marsz nocny – Off road – paintball – laser tag- gra miejska

Zapraszamy na 2-dniową wycieczkę, na której dominować będzie ruch, zabawa i spora dawka aktywności nastawionych na integrację w klasie.  Wycieczka integracyjna dla licealistów – doskonały pomysł dla klas pierwszych.

 

1 dzień:

Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiad

Enigma – uczestnicy wcielają się w wyselekcjonowane oddziały specjalne “X-Team” pochodzące z różnych stron świata.  Wspólnymi siłami podejmą się wielkiego wyzwania – rozszyfrowania kodu Enigmy. Największym wrogiem jest czas, po upływie którego na zawsze zamknie się możliwość uratowania świata przed zagładą. Aby złamać ten skomplikowany kod grupy zadaniowe otrzymują szereg tajnych misji do wykonania.  Logika zapałczana, równoważnia, uwolnienie z kajdanek, mega supeł, wężowe kości, krecia robota, pytania logiczne, zagadki to tylko kilka z wielu misji za których prawidłowe rozwiązanie czekają nagrody w postaci zdobycia fragmentu tej misternej układanki. Czy uda się złamać szyfr?

Kolacja + kiełbaska z ogniska – niezbędnik każdej wycieczki integracyjne dla licealistów

Marsz nocny  – przygodowa gra nocna z dreszczykiem emocji, w której uczestnicy zmierzą się z szeregiem tajemniczych zagadek prowadzących do celu. Na trasie czekają różnorodne wyzwania m.in. wskazówki i zagadki kierunkowe, zadania logiczne, punkty specjalne  itp.  Bezpieczna a zarazem bardzo emocjonująca zabawa! Zajęcia odbywają się w grupach 15 osobowych plus instruktor i wychowawca.

 

2 dzień:

Śniadanie.

Wybór pakietu: 1 lub 2

1. Off road + paintball
Off road – wycieczka samochodami  terenowymi po Lasach Janowskich (podział na mniejsze grupy –  czas 1h) – uśmiech na twarzach – GWARANTOWANY 🙂  Emocje też  🙂
Paintball – gra strategiczna – tej atrakcji chyba nie trzeba reklamować  i nie powinno jej zabraknąć na wycieczce integracyjnej 🙂

2. Arena Laser Tag + blok zajęć team buliding + gra miejska w Lublinie
Turniej Laser-Tag Arena – laserowy paintball – 3 godzinny turniej drużynowy przeniesiony wprost z wirtualnego świata gier komputerowych do świata rzeczywistości.  Realistyczna i w pełni bezpieczna forma zabawy integracyjnej . Nowoczesny sprzęt, innowacyjne technologie (wibracja, dźwięki, rozbłyski świetlne, wyniki online) gwarantują niezapomniane wrażenia! Ta strategiczna zabawa odbywa się są na specjalnie przygotowanej arenie z dmuchanymi przeszkodami bunkrami, pomiędzy którymi przemieszczają się gracze. Nad całością przebiegu gry czuwa sędzia prowadzący, który proponuje wiele ciekawych scenariuszy gier m.in. zdobywanie fragów z apteczkami odnawiającymi życia w określonym czasie, każdy na każdego, symulacja paintballa klasycznego, zdobywanie bazy przeciwnika, rozbrajanie bomby i podrzucanie jej przeciwnikowi. W przeciwieństwie do paintballa gra Laser Tag jest w 100% bezpieczna i bezbolesna. Drużyna która wykaże się strategicznym myśleniem, szybkością podejmowania decyzji oraz współpracą zespołową z pewnością stanie na podium!

Blok zajęć team building – zajęcia ukierunkowane na wzajemną współpracę w grupie / klasie, budowanie zaufanie między uczestnikami / uczniami

Lubelska Gra miejska – uczestnicy gry, podzieleni na grupy  przemierzają miasto, kierując się informacjami zawartymi w otrzymanych materiałach i rozwiązując kolejne zadania: logiczne, sportowe i manualne. Przyda się zarówno umiejętność zdrowej rywalizacji jak i współpracy.

Powrót pod szkołę, zakończenie wycieczki.

Program jest propozycją, na życzenie dokonamy zmian i dopasujemy do oczekiwań i budżetu  grupy. Najlepszym pomysłem na początek roku szkolnego jest wycieczka integracyjna  Dla klas liceum przygotowaliśmy odrębne programy dostosowane do potrzeb tej grupy wiekowej. 

Jeżeli szukasz podobnej wycieczki 3 dniowej to znajdziesz ją tutaj

 

 

 

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.295330365
Cena zawiera

  • 1 x nocleg hotel w pokojach 2 -5 –os. z łazienkami,
  • wyżywienie: 1 x obiad, 1 x śniadanie, 1 x kolacja
  • ubezpieczenie NNW, opieka pilota
  • transport autokarem
  • realizacja zajęć pod opieką instruktorów

Wyślij zapytanie: