Tor sprawnościowy- Marsz nocny – Off road – paintball – skrzynki – eliminator

Zapraszamy na 2-dniową wycieczkę, na której dominować będzie ruch, zabawa i spora dawka aktywności nastawionych na integrację w klasie.  Wycieczka integracyjna dla licealistów – doskonały pomysł dla klas pierwszych.

 

1 dzień:

Wyjazd spod szkoły  w godzinach porannych.

Na dobry początek  Tor sprawnościowy – jest to szereg konkurencji, pozwalających uczestnikom na sprawdzenie swojej sprawności fizycznej połączonej z dobrą zabawą. Tor składa się z następujących etapów, które można dowolnie komponować:  etap gibkościowy,  etap sprawnościowy, etap siłowy, etap na dokładność, etap na precyzję, etap na myślenie

Obiad + zakwaterowanie

Off road – wycieczka samochodami terenowymi po Lasach Janowskich 1h– uśmiech na twarzach i emocje – GWARANTOWANE 🙂 🙂

(w przypadku ładnej pogody zalecamy skorzystanie z kąpieli wodno – błotnych 😊 –  należy zabrać ubranie , które może się pobrudzić / zniszczyć)

Wieża ze skrzynek – konkurencja polega na ułożeniu jak najwyższej wieży ze skrzynek i równoległym wchodzeniu po nich do góry. Uczestnicy przez cały czas są asekurowani przez instruktora. Głównym celem tej zabawy jest: sprawdzenie zmysłu równowagi, sprawności, lęku wysokości, dokładności.

Lub żyroskop – trenażer lotniczy – świat zawiruje!

Kolacja

Marsz nocny  – przygodowa gra nocna z dreszczykiem emocji, w której uczestnicy zmierzą się z szeregiem tajemniczych zagadek prowadzących do celu. Bezpieczna a zarazem bardzo emocjonująca zabawa! Zajęcia odbywają się w grupach 15 osobowych plus instruktor i wychowawca.

 

2 dzień:

Śniadanie.

Rozgrywki paintballowe (do dyspozycji uczestników 200 kulek)

ZABAWA W ROZMIARZE XXL – Eliminator – dmuchana arena pomieści jednocześnie aż sześciu uczestników, których zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej na wystających platformach. Zadanie utrudnia pałka, która porusza się z zmienną prędkością w obydwu kierunkach. Uczestnicy muszą się wykazać ogromnym refleksem i sprawnością fizyczną.

Obiad

Powrót pod szkołę, zakończenie wycieczki.

Program jest propozycją, na życzenie dokonamy zmian i dopasujemy do oczekiwań i budżetu  grupy. Najlepszym pomysłem na początek roku szkolnego jest wycieczka integracyjna  Dla klas liceum przygotowaliśmy odrębne programy dostosowane do potrzeb tej grupy wiekowej.  

inne: Lubelska Gra miejska – uczestnicy gry, podzieleni na grupy  przemierzają miasto, kierując się informacjami zawartymi w otrzymanych materiałach i rozwiązując kolejne zadania: logiczne, sportowe i manualne. Przyda się zarówno umiejętność zdrowej rywalizacji jak i współpracy.

Jeżeli szukasz podobnej wycieczki 3 dniowej to znajdziesz ją tutaj

 

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.495535620
Cena zawiera

  • 1 x nocleg hotel w pokojach 2 -5 –os. z łazienkami,
  • wyżywienie
  • opieka pilota
  • transport autokarem
  • realizacja zajęć pod opieką instruktorów
  • składki TFP+TFFG
  • podatek vat

Wyślij zapytanie: