Lublin Gra miejska / laser tag – pakiet zajęć aktywnych – off road

Wycieczka integracyjna dla klas liceum oraz starszych klas SP jest doskonałym pomysłem nie tylko na początek roku szkolnego ale także doskonale sprawdzi się jako podsumowanie całego semestru nauki.. Laser Tag, Off Road, projekty zadaniowe – te i inne atrakcje czekają na Twoją klasę!

 

1 dzień:

Lubelska Gra miejska – uczestnicy gry, podzieleni na grupy  przemierzają miasto, kierując się informacjami zawartymi w otrzymanych materiałach i rozwiązując kolejne zadania: logiczne, sportowe i manualne. Przyda się zarówno umiejętność zdrowej rywalizacji jak i współpracy.  (czas trwania  gry ok. 3h).

Lub

Turniej Laser-Tag Arena – laserowy paintball – 3 godzinny turniej drużynowy przeniesiony wprost z wirtualnego świata gier komputerowych do świata rzeczywistości.  Realistyczna i w pełni bezpieczna forma zabawy integracyjnej . Nowoczesny sprzęt, innowacyjne technologie (wibracja, dźwięki, rozbłyski świetlne, wyniki online) gwarantują niezapomniane wrażenia! Ta strategiczna zabawa odbywa się są na specjalnie przygotowanej arenie z dmuchanymi przeszkodami bunkrami, pomiędzy którymi przemieszczają się gracze. Nad całością przebiegu gry czuwa sędzia prowadzący, który proponuje wiele ciekawych scenariuszy gier m.in. zdobywanie fragów z apteczkami odnawiającymi życia w określonym czasie, każdy na każdego, symulacja paintballa klasycznego, zdobywanie bazy przeciwnika, rozbrajanie bomby i podrzucanie jej przeciwnikowi. W przeciwieństwie do paintballa gra Laser Tag jest w 100% bezpieczna i bezbolesna. Drużyna która wykaże się strategicznym myśleniem, szybkością podejmowania decyzji oraz współpracą zespołową z pewnością stanie na podium!

+ segway!

Na życzenie dodatkowo Majdanek (ok. 300 zł / grupę). Czas wolny na posiłek płatny we własnym zakresie.

Zakwaterowanie  w hotelu,  17.30 obiadokolacja.

Zajęcia wieczorne do uzgodnienia: dyskoteka, wieczór filmowy.

 

2 dzień:

Śniadanie

Turniej dziesięciu mostów – W pełni bezpieczna zabawa turniejowa, w której uczestnicy mają do pokonania dziesięć różnorodnych, specjalnie przygotowanych ,,mostów”, umieszczonych na niewielkich wysokościach np. tybetański, drabinkowy, podwójna taśma, most leniwca, przekładany, pojedynczy, mieszany, oponowy. Uczestnicy przechodząc przez mosty pod opieką instruktora trenują motorykę ruchów, zachowanie prawidłowego balansu ciała oraz integrują się współpracując w drużynie. “Król Dziesięciu Mostów” – kto sięgnie po ten tytuł?

Lub

Mini Runmagedon – Specjalnie przygotowany tor przeszkód, który wymaga poświęcenia, wytrwałości, sprytu i dobrej kondycji. Każdy z uczestników zmierzy się m.in. z takimi elementami toru jak: tunele, drabinki, taśmy, opony, granaty, pajęczyny. Ta konkurencja pozwoli wszystkim uczestnikom porządnie rozruszać całe ciało i umysł.

13.00 obiad

Gra fabularna ENIGMA – uczestnicy wcielają się w wyselekcjonowane oddziały specjalne “X-Team” pochodzące z różnych stron świata.  Wspólnymi siłami podejmą się wielkiego wyzwania – rozszyfrowania kodu Enigmy. Największym wrogiem jest czas, po upływie którego na zawsze zamknie się możliwość uratowania świata przed zagładą. Aby złamać ten skomplikowany kod grupy zadaniowe otrzymują szereg tajnych misji do wykonania.  Logika zapałczana, równoważnia, uwolnienie z kajdanek, mega supeł, wężowe kości, krecia robota, pytania logiczne, zagadki to tylko kilka z wielu misji za których prawidłowe rozwiązanie czekają nagrody w postaci zdobycia fragmentu tej misternej układanki. Czy uda się złamać szyfr?

Kolacja w formie ogniska  – obowiązkowy punkt każdej wycieczki integracyjnej

Marsz nocny  – przygodowa gra nocna z dreszczykiem emocji , w której uczestnicy zmierzą się z szeregiem tajemniczych zagadek prowadzących do celu. Na trasie czekają różnorodne wyzwania m.in. wskazówki i zagadki kierunkowe, zadania logiczne, punkty specjalne  itp.  Bezpieczna a zarazem bardzo emocjonująca zabawa! Zajęcia odbywają się w grupach 15 osobowych plus instruktor i wychowawca.

 

3 dzień:

08.00 śniadanie  + suchy prowiant

Off road – wycieczka samochodami  terenowymi po Lasach Janowskich (podział na mniejsze grupy –  czas 1h) – uśmiech na twarzach – GWARANTOWANY 🙂  Emocje są bardzo ważnym elementem każdej wycieczki integracyjnej. Dla klas liceum proponujemy bardzo energetyczny i emocjonujący przejazd przez górki, bagna i sadzawki.

Dodatkowo płatna jedna atrakcja do wyboru z poniższych:

Paintball (gra 100 kulek)

Wieża ze skrzynek – konkurencja polega na ułożeniu jak najwyższej wieży ze skrzynek i równoległym wchodzeniu po nich do góry. Uczestnicy przez cały czas są asekurowani przez instruktora

żyroskop – trenażer lotniczy – świat zawiruje wokół Was!

Park linowy

Strzelnica– konkurs strzelecki, w którym każdy z uczestników może sprawdzić swoją celność i precyzję: broń pneumatyczna krótka typu glock, wiatrówki

Połączenie np. off road + paintball, off road + wieża, off road + park linowy, off road + strzelnica)

Powrót do Warszawy ok. 18.00

 

Program jest propozycją, na życzenie dokonamy zmian i dopasujemy do oczekiwań i budżetu  grupy. Najlepszym pomysłem na początek roku szkolnego jest wycieczka integracyjna  Dla klas liceum przygotowaliśmy odrębne programy dostosowane do potrzeb tej grupy wiekowej. 

Jeżeli szukasz podobnej wycieczki 2-dniowej to znajdziesz ją tutaj AZS51 – INTEGRACJA NA WESOŁO dla klas LO

 

 

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.480515570
Cena zawiera

  • 2 x nocleg w hotelu, pokoje 3-6 osobowe z łazienkami i tv
  • wyżywienie zgodnie z programem (pierwsze świadczenie obiadokolacja, ostatnie śniadanie + suchy prowiant)
  • opieka  pilota
  • realizacja zajęć zgodnie z programem pod opieką kadry instruktorskiej
  • transport autokarem,
  • podatek vat.

Dodatkowo płatne

Wybrany wariant 3 dnia

Wyślij zapytanie: