Tor sprawnościowy – off road – paintball – marsz nocny

Wycieczka integracyjna dla klas liceum oraz starszych klas SP jest doskonałym pomysłem nie tylko na początek roku szkolnego ale także doskonale sprawdzi się jako podsumowanie całego semestru nauki.. samochody terenowe, nocne marsze i paintball – te i inne atrakcje czekają na Twoją klasę!

 

1 dzień:

Wyjazd spod szkoły  w godzinach porannych.

Obiad + zakwaterowanie

Na dobry początek  Tor sprawnościowy – jest to szereg konkurencji, pozwalających uczestnikom na sprawdzenie swojej sprawności fizycznej połączonej z dobrą zabawą. Tor składa się z następujących etapów, które można dowolnie komponować:  etap gibkościowy,  etap sprawnościowy, etap siłowy, etap na dokładność, etap na precyzję, etap na myślenie

Kolacja w formie ogniska z kiełbaskami

 

2 dzień:

Śniadanie

Off road – wycieczka samochodami terenowymi po Lasach Janowskich 1h– uśmiech na twarzach i emocje – GWARANTOWANE 🙂 🙂

(w przypadku ładnej pogody zalecamy skorzystanie z kąpieli wodno – błotnych 😊 –  należy zabrać ubranie , które może się pobrudzić / zniszczyć)

Wieża ze skrzynek – konkurencja polega na ułożeniu jak najwyższej wieży ze skrzynek i równoległym wchodzeniu po nich do góry.

Lub żyroskop – trenażer lotniczy – świat zawiruje!

Obiad

Rozgrywki paintballowe (do dyspozycji uczestników 100 kulek)

Eliminator – dmuchana arena pomieści jednocześnie aż sześciu uczestników, których zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej na wystających platformach. Uczestnicy muszą się wykazać ogromnym refleksem i sprawnością fizyczną.

Kolacja

Marsz nocny  – przygodowa gra nocna z dreszczykiem emocji, w której uczestnicy poszukując zaginionego skarbu zmierzą się z szeregiem tajemniczych zagadek prowadzących do celu. Bezpieczna a zarazem bardzo emocjonująca zabawa!

 Wymiennie tego dnia możemy zaproponować spływ kajakowy, park linowy, zjazdy na tyrolce nad jeziorem

 

3 dzień:

Śniadanie

Lublin Stare Miasto– zwiedzanie z przewodnikiem –

Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Lubelskim, Brama Grodzka, Bazylika ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedra, Brama Krakowska, Nowy Ratusz, spacer deptakiem na Plac Litewski.

Następnie Muzeum na Majdanku, mieszczącego się w miejscu byłego hitlerowskiego obozu koncentracyjnego (uwaga: zwiedzanie dla osób od 14 roku życia!).

Wymiennie (dopłata ok. 20 zł)

Gra miejska „Misja lubelska” – uczestnicy gry, podzieleni na grupy  przemierzają miasto, kierując się informacjami zawartymi w otrzymanych materiałach. Na trasie czekają kolejne zadania: logiczne, sportowe i manualne. Przyda się zarówno umiejętność zdrowej rywalizacji jak i współpracy.  (czas trwania  gry ok. 3h).

Czas na posiłek (we własnym zakresie lub obiad za dopłatą)

Powrót pod szkołę ok. 18.00

Program jest propozycją, na życzenie dokonamy zmian i dopasujemy do oczekiwań i budżetu  grupy. Najlepszym pomysłem na początek roku szkolnego jest wycieczka integracyjna  Dla klas liceum przygotowaliśmy odrębne programy dostosowane do potrzeb tej grupy wiekowej. 

Jeżeli szukasz podobnej wycieczki 2-dniowej to znajdziesz ją tutaj AZS51 – INTEGRACJA NA WESOŁO dla klas LO

 

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.685745870
Cena zawiera

  • 2 x nocleg w hotelu, pokoje 3-6 osobowe z łazienkami i tv
  • wyżywienie
  • opieka  pilota
  • realizacja zajęć zgodnie z programem pod opieką kadry instruktorskiej
  • transport autokarem,
  • składki TFP+TFG
  • podatek vat.

Wyślij zapytanie: