Gdy masz ochotę na odpoczynek po ciężkim tygodniu nauki…. Kiedy marzy Ci się błogi relaks pośród palm…..

Wycieczka szkolna. Łódź i Park of Poland to doskonała propozycja dla starszych klas SP, oraz szkół ponadpodstawowych. Połączenie spaceru po najbardziej znanej polskiej ulicy z relaksem pod palmami – to doskonała recepta na udaną wycieczkę! Zapraszamy. 

 

Godz. 06.00 zbiórka, wyjazd spod szkoły

Łódź  – spacer z przewodnikiem – kroki skierujemy na dawny średniowieczny trakt, przecinający miasto na osi północ-południe, ulicę Piotrkowską, jedną z najdłuższych ulic handlowych w Europie, wzdłuż której w XIX wieku rozwijało się miasteczko. Na łódzkiej Pietrynie, nie zabraknie wrażeń i atrakcji, łączy się tu bowiem wiele szlaków: filmowy, bajkowy. Koniecznie trzeba także odwiedzić na Piotrkowskiej Tuwima oraz Misia Uszatka.   Nasz spacer oprócz ciekawostek na temat fabrycznej Łodzi urozmaicać będą opowieści o filmowych tradycjach miasta, zwiedzimy łódzką filmówkę, wraz ze słynnymi schodami. Spacer po dawnym imperium przemysłowym Poznańskiego, obecnie centrum Manufaktura.

Czas wolny na posiłek (obiad na życzenie za dopłata ok. 25 zł)

Pobyt  w Park od Poland.  Gdy masz ochotę na odpoczynek po ciężkim tygodniu nauki…. Kiedy marzy Ci się błogi relaks pośród palm…..

…..albo po prostu masz ochotę na chwilę zabawy i szaleństwa….. Rozwiązanie – pobyt 4h w strefie wodnej Jamango!

 

Ok. 20.00 Powrót do Warszawy

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.110135160
Cena zawiera

  • transport autokarem / busem
  • opiekę pilota,
  • przewodnik w Łodzi,
  • podatek vat,

Dodatkowo płatne

wstęp do Park of Poland

Wyślij zapytanie: