Zwariowana olimpiada –  Szlakiem Elfów – Twister – Cracken – Gra planszowa XXL

Aktywna wycieczka integracyjna to propozycja dla klas IV SP – rywalizujcie wspólnie z drużyną w różnych zabawnych konkurencjach. Wieczorem szukajcie ukrytych skarbów a także wspólnie rozwiązujcie zadania i pokonujcie przeszkody, tak jak Indiana Jones lub Lara Croft.

Program jest propozycją. Na życzenie wprowadzimy zmiany i dostosujemy do potrzeb grupy. Proponujemy w drodze zwiedzanie Sandomierza lub Kazimierza Dolnego lub Farma Iluzji.

1 dzień:

Szalona olimpiada na wesoło –  5 osobowe zespoły, szereg zwariowanych i nietypowych konkurencji, aktualne czasy i punkty umieszczane przez trenerów na wielkiej tablicy. Świetna forma integracji poprzez zabawę!  Konkurencje takie jak wyścigi chomików, złączonych spodni czy bieg rydwanów  wymagają od uczestników zgrania i wzajemnego wsparcia. Gotowi na zabawę? Start!

Kolacja

Podchody wieczorne “Szlakiem Elfów”  – fabularna gra przygodowa . Przez nadmierne ingerencje człowieka w środowisko naturalne, elfy zostały zmuszone do życia w ukryciu. Jednak wierząc, że są jeszcze na tym świecie ludzie o szlachetnych sercach, przygotowały dla nich specjalny szlak z szeregiem zadań i misji o tematyce bajkowej. Na tej bajkowej ścieżce napotkasz m.in. zagadki, ćwiczenia manualne, zadania związane z ekologią. Aby ten magiczny szlak pokonać trzeba przede wszystkim odznaczać się doskonałym humorem, wielkim uśmiechem i szczerymi chęciami. Na końcu trasy czeka nagroda – Dar Króla Elfów. Drużyna przed startem losuje postać (np. Wróżka, Elf, Mag, Trol), która towarzyszy im przez całą trasę … gotowi na przygodę?

 

2 dzień:

Śniadanie

PAKIET 3: Wielka edukacyjna gra planszowa “bezpieczeństwo ruchu drogowego” + Mega Twister + Projekt Kraken

-Wielka edukacyjna gra planszowa “bezpieczeństwo ruchu drogowego” – emocjonująca gra z kategorii bezpieczeństwa ruchu drogowego, w której uczestnicy odpowiadając na pytania utrwalą i nauczą się zasad prawidłowego funkcjonowania szeroko pojętego ruchu drogowego. Pytania dostosowane do wieku uczestników.

-Mega Twister – integracyjna gra gimnastyczna na wesoło prowadzona dla wszystkich uczestników jednocześnie.

Na wielkiej macie z kolorowymi punktami mieści się aż do 50 dzieci. Polecenia wydawane przez animatora wymagają szybkiego podejmowania decyzji a komendy specjalne sprawią,  że ta gimnastyczna zabawa integracyjna rozbawi “do łez” całą grupę!

-Projekt Cracken – integracyjna zabawa dla całej grupy w której przez cały czas trwania zabawy zachodzi pełna interakcja między podgrupami. Rozbudowana i sfabularyzowana wersja zabawy w “dwa ognie”.

Obiad

Powrót pod szkołę, zakończenie wycieczki.

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.270305340
Cena zawiera

  • 1 x nocleg, pokoje 2-6-osobowe z łazienkami,
  • 1 x śniadanie, 1 x obiad, 1 x kolacja,
  • transport autokarem
  • ubezpieczenie NNW
  • opieka pilota, zajęcia wg programu pod opieką doświadczonej kadry instruktorskiej
  • podatek vat

Wyślij zapytanie: