Bardzo bogaty pakiet aktywności – zwiedzanie Białegostoku

Aktywna wycieczka szkolna na Podlasie. Białystok zaprasza na swoje urocze tereny. Misja Exploris czy Wyprawa po lodowe złoto nie będzie już dla Ciebie tajemnicą.

Przykładowe bloki zajęć

blok 1:

Wojsko na wesoło – integracja na wojskowo. Uczestnicy przebrani w stroje moro przechodzą musztrę, uczą się piosenki marszowej, strzelają z łuku oraz dmuchawki, poznają elementy survivalu.
Slackline – balansowanie na specjalnej dynamicznej taśmie rozpiętej między drzewami.
Mecz w spódnicach – zawodnicy ubrani w specjalne stroje, na wyznaczonym boisku toczą nietypową rozgrywkę w piłkę nożną. Skrępowane ruchy i niezdarne próby oddania strzału są zabawne zarówno dla grających jak i obserwujących grę.

 

Blok 2:

Wyprawa po lodowe złoto – zadanie terenowe na orientację, sprawdzające umiejętności poruszania się w terenie, z wykorzystaniem map oraz wskazówek instruktora.
Strażnik totemu – zabawa leśna angażująca uczestników do współpracy i pozwalająca wykazać się umiejętnościami poruszania się po terenie.
Bumperball –  superbezpieczna zabawa polegająca na zapasach uczniów ubranych w dmuchane kule.

 

blok 3:

Misja exploris – pieszy rajd terenowy, na którym zmierzą się z konkurencjami technicznymi, militarnymi i survivalowymi. Stawiane przed nimi zadania wymagają zaangażowania i współpracy.
Symulator strzelecki – wirtualne polowanie z wykorzystaniem multimedialnego sprzętu. Pasjonujący trening myśliwski oraz doskonała rozrywka dla każdego.
Pałatki wojskowe – pałatki jako alternatywna forma schronienia. Cele oraz zastosowania. Budowanie namiotu z pałatek wojskowych.

blok 4:

Archery tag maska, łuk i strzała zakończona piankowym grotem to atrybut wojownika. Zespołowa gra strategiczna, polegająca na unikaniu strzałów i „polowaniu” na zawodników z drużyny przeciwnej. Pod rozgrywki przygotowane jest specjalne pole wraz z dmuchanymi przeszkodami. Gra dostarcza dawkę adrenaliny i przynosi wiele satysfakcji!
Żyroskop  – Dzięki temu urządzeniu poczujesz, jak wokół wiruje cały świat, a ty wraz z nim
Zdobywanie flagi – gra terenowa angażująca cały zespół do odebrania flagi przeciwnikowi bądź też skutecznej jej ochrony.

Inne możliwe punkty w trakcie aktywnej wycieczki szkolnej na Podlasie:

Segway – Pokonywanie specjalnego toru terenowym pojazdem balansującym.
Bungee run – Urządzenie do rywalizacji. Zawodnicy zaczepieni za specjalne gumy starają się położyć jak najdalej woreczek z rzepem.
Bramka radarowo – celnościowa – oddawanie strzałów w dmuchaną bramkę badającą szybkość oddanego strzału oraz w celu rozgrywania zawodów na najcelniejszy strzał zajęć.

1 dzień:

07.00 zbiórka, 07.20 wyjazd z Warszawy, ok. 11.00  przyjazd do Lipowego Mostu.
11.30-14.00 I blok zajęć
14.00 obiad
Zakwaterowanie
15.30 – 18.00   II blok zajęć
18.30 kolacja
Dyskoteka

2 dzień: 

08.30 śniadanie
9.30-12.30 III blok zajęć
13.30 obiad
15.00-18.00 IV blok zajęć
18.30 kolacja
20.00  Marsz wieczorny

3 dzień: 

08.30 śniadanie

10.30-13.00  Białystok wielokulturowy – obowiązkowy punkt wycieczki szkolnej na Podlasie – spacer z przewodnikiem połączony z zagadkami i wypełnianiem kart pracy: założenie pałacowo-ogrodowe Branickich, katedra Wniebowzięcia NMP, rynek miejski z ratuszem, fragment Szlaku Esperanto i Wielu Kultur, prawosławny sobór Św. Mikołaja.

13.00 czas na posiłek we własnym zakresie lub obiad za dopłatą ok. 30 zł

Powrót do Warszawy ok. 17.30

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.740805930
Cena zawiera

  • 2 x nocleg w pokojach 2,3,4,5 –os. z łazienkami
  • wyżywienie
  • opieka pilota
  • transport autokarem
  • realizacja zajęć zgodnie z programem pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
  • przewodnik w Białymstoku
  • składki TFP+TFG
  • podatek vat

Wyślij zapytanie: