Zwiedzanie Krakowa – Kopalnia Soli w Wieliczce – cały dzień zabawy w Energylandi!

Wycieczka szkolna do Energylandii i Krakowa to bezkonkurencyjna propozycja dla tych, którzy potrzebują większej dawki zabawy i emocji! Oprócz tego spacer po Krakowie i kopalnianych korytarzach uzupełni tą niezwykłą podróż. 

 

1 dzień:

Zbiórka, wyjazd z  Warszawy.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. Na początek zajrzymy  na Wzgórze Wawelskie: dziedzińce, Katedra (Krypty, Dzwon Zygmunta , pałac królewski (z zewnątrz).  Następnie pospacerujemy na Plac Matejki: Pomnik Grunwaldzki, Akademia Sztuk Pięknych.
Na swej drodze oglądać będziemy także mury obronne miasta: Barbakan, Brama Floriańska, ul. Floriańska (dom Jana Matejki) Spacer zakończymy na Rynku Głównym a tam zobaczymy Sukiennice, Wieżę Ratuszową,  oprócz tego wejdziemy do Kościoła Mariackiego.  Dzielnica Uniwersytecka, Ul. Franciszkańska (okno papieskie), ul. Kanonicza (dom Jana Długosza)

Przejazd do hotelu, ok.18.00 ciepła obiadokolacja.

Spacer po okolicy.  Nocleg.

 

2 dzień:

08.00 Śniadanie,

Wizyta w parku rozrywki Energylandia w Zatorze – tego chyba nie trzeba już reklamować, od dłuższego czasu nieodłączny element wycieczek szkolnych 😊. Znajdziecie  tutaj najwyższe, najszybsze i najbardziej wymagające atrakcje. Czekają na Was prawdziwe wyzwania – pełne adrenaliny i szalonych przygód! W cenie biletu dla grup szkolnych porcja frytek i napój.

Na życzenie dodatkowo przejazd do Krakowa – tajemniczy spacer pod Rynkiem czyli zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej (koszt ok. 15 zł).

Powrót do hotelu , obiadokolacja.

 

3 dzień:

Śniadanie.

Zwiedzanie najstarszego na świecie, istniejącego do dziś średniowiecznego kompleksu Kopalni Soli w Wieliczce. Zachowane rzeźby, szyby górnicze, solne płaskorzeźby, podziemne jeziora i ślady dawnych robót dają wyobrażenie o zmaganiach ludzi z żywiołami, ich pracy, pasjach, wierzeniach.

Powrót do Warszawy, zakończenie wycieczki.

Wycieczka szkolna do Energylandii może być zmodyfikowana o inne atrakcje, zgodnie z potrzebami grupy.  Możemy także zaproponować zwiedzanie muzeum na  Wawelu, Kopiec Kościuszki, lekcje muzealne, grę miejskaą   Ojcowski PN i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu.

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.575620715
Cena zawiera

  • 2 x nocleg
  • 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja,
  • transport autokarem,
  • opieka pilota i miejscowych przewodników,
  • składki TFP+TFG
  • podatek vat.

 

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu

Wyślij zapytanie: