Gdańsk – aquapark Reda – Malbork / Grunwald – pakiet Active

Zapraszamy Twoją klasę na wspaniałą przygodę, nadmorskie krajobrazy, cudowne zachody słońca. To wszystko w połączeniu z bogatym pakietem zajęć aktywnych gwarantuje udaną wycieczkę szkolną! Nad morzem jest pięknie o każdej porze roku. Nie czekaj, zarezerwuj już dziś!

 

1 dzień:

Zbiórka, wyjazd spod szkoły.

Gdańsk –   zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem. Trasa zwiedzania prowadzi wzdłuż najbardziej znanych zabytków Gdańska: Złotej Bramy, Ratusza Głównomiejskiego, Fontanny Neptuna, żurawia  i wielu innych.

Na życzenie dodatkowo: 

Westerplatte – miejsce niezwykłe. Na tym skrawku gdańskiej ziemi garstka polskich żołnierzy przez 7 dni odpierała ataki przeważających wojsk niemieckich. Spacer pięknie zadrzewionymi alejkami pozwoli poznać pełny dramatyzmu i bohaterstwa pierwszy akt drugiej wojny światowej. Z pomnikowego kopca roztaczają się świetne widoki na Zatokę Gdańską oraz kompleks portowy.

dla starszych  – Europejskie Centrum Solidarności – duży wybór tematów zwiedzania

dla młodszych – Hewelianum – cztery wystawy interaktywne zabiorą Was w pasjonującą podróż! Odkryjecie niezwykłość otaczającego Was świata rozwiązując kolejna naukowe zagadki.

Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Spacer nad morze.

 

2 dzień:

Śniadanie

I blok zajęć Active z instruktorami

Blok zajęć integracyjnych – zabawę zaczynamy blokiem integracyjnym, który pozwoli klasie IV na wzajemne poznanie się i przełamanie lodów. Dla klasy VIII jest to doskonały pomysł na sprawdzenie jak udało się klasie poznać  i zintegrować przez te kilka lat w jednej szkole a dla wszystkich  klas jest po prostu doskonałą zabawą.  Czekają na Was ciekawe  zadania, jednocześnie kluczem do sukcesu jest współpraca.  Uczestnicy zabawy zmierzą się z zadaniami logicznymi, zręcznościowymi oraz sportowymi takimi jak wyścig skrzynek, hydraulik, szpon, wyścig nart i wiele innych – zajęcia dostosowane do wieku

Obiad

II blok zajęć Active z instruktorami

Zajęcia linowe  w lesie  – blok zawierający szereg zadań, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić nie tylko swoją sprawność fizyczną ale również zgranie oraz pomysłowość. Przykładowe zadania to „Ranny na noszach” , „Teren skażony”, „Budowa mostu”, „Przeprawa linowa”, małpi gaj.

Kolacja

Dyskoteka / spacer nad morze

 

3 dzień:

Śniadanie.

III blok zajęć Active z instruktorami

Gra ARCHERY TAG – zabawa dla osób które potrzebują  więcej wrażeń niż tylko statyczna strzelnica. Na specjalnie przygotowanym polu gry strzelają do siebie z łuków eliminując się nawzajem. Specjalnie zakończone strzały oraz maski na twarzach i dmuchane przeszkody sprawiają że gra jest całkowicie bezpieczna dla uczestników. Dynamika gry  oraz adrenalina która towarzyszy graczom sprawi, że zabawa na długo pozostaje niezapomnianą przygodą .

Obiad

IV blok zajęć Active z instruktorami

Geocoaching – mapa, kompas, GPS i las przed sobą – oto kolejne wyzwanie dla klasy. Zadaniem grupy jest odwiedzenie punktów kontrolnych  oznaczonych na mapie. Oprócz tego należy odnaleźć zaginione kody i dotrzeć do bazy w wyznaczonym czasie. Uwaga… na uczestników czekać będą również fałszywe punkty kontrolne. Czy będą potrafili je rozpoznać?

Kolacja  „na patyku”  w formie ogniska z kiełbaskami

 

4 dzień:

Śniadanie

Pobyt  w naj, naj, najlepszym Aquaparku w Polsce Aquapark REDA – zjeżdżalnia przechodząca przez akwarium, basen Deep Blue i oceanarium z prawdziwymi rekinami, nowość! gigantyczna, obrotowa i unikatowa AquaSpinner o wysokości 27 metrów.

Obiad

Wycieczka szkolna nad morze nie może się obyć bez wizyty na latarni morskiej. Także zabieramy buty, wodę i w drogę… do latarni morskiej Rozewie.

Wymiennie możemy zaproponować  Gdynia – Sopot – spacer po molo, zwiedzanie okrętu Błyskawica lub żaglowca Dar Pomorza, Oceanarium, Błękitna Lekcja,  lekcję w Muzeum Marynarki Wojennej, wycieczka na Hel. 

Zostań okrętowym sygnalistą, mundur marynarski, węzły marynarskie, tradycje i zwyczaje marynarskie – to tylko niektóre przykłady lekcji muzealnych.

Kolacja

 

5 dzień:

Śniadanie + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka

Malbork Zamek Krzyżacki – zwiedzanie zamku krzyżackiego  z przewodnikiem lub  audio-przewodnikiem

Dla młodszych klas proponujemy „Szlak zamkowych tajemnic”. Wasza klasa stanie się drużyną rycerską, będziecie musieli rozwiązać szereg zagadek by skompletować hasło, które da Wam przepustkę do spotkania z wielkim mistrzem zakonu.

Lub

zwiedzanie pola bitwy i Muzeum Bitwy pod Grunwaldem

lub

Zwiedzanie z przewodnikiem byłego obozu koncentracyjnego Stutthof

Powrót do Warszawy ok.19.00/ 20.00

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.108011851365
Cena zawiera

  • 4 x nocleg , pokoje  z łazienkami,
  • wyżywienie
  • opieka pilota
  • przewodnik w Gdańsku
  • realizacja zajęć aktywnych pod opieką instruktorów
  • transport autokarem
  • składki TFP+TFG
  • podatek VAT.

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu

Wyślij zapytanie: