Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Wycieczki szkolne dostosowujemy do wieku i zainteresowań uczniów.

Wycieczki szkolne to nasza specjalność!

Każdego roku organizujemy dziesiątki wyjazdów do najpiękniejszych miejsc i zakątków Polski oraz Europy. Z naszej oferty co roku korzysta kilka tysięcy uczniów. Pomimo szerokiej bazy gotowych ofert, dla każdej klasy przygotowujemy indywidualne programy, tak by jak najlepiej dopasować do potrzeb młodych turystów.

Mamy świadomość, że każda wycieczka szkolna to ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. W ciągu kilku wspólnie spędzonych z klasą dni, nawiązują się nowe przyjaźnie, pogłębiają relacje. Jest to czas kontaktu z naturą, historią danego miejsca. Dla wychowawców jest to jedyny w swoim rodzaju czas, kiedy mogą obserwować swoich wychowanków w innych warunkach, poza murami szkoły.

Pierwsza klasa liceum na wyjeździe integracyjnym Dzieci na wycieczce szkolnej w Pieninach

Na nas ciąży obowiązek zrealizowania wycieczki szkolnej na najwyższym poziomie. Pragniemy, by każdy uczeń wrócił  wypoczęty, zrelaksowany ale także bogatszy o nową wiedzę i doświadczenia. Naszym celem jest organizacja wycieczek w taki sposób, by zapewnić dużą dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Dbamy o to, by zapewnić program, który uzupełni wiedzę nabytą w szkole. I najważniejsze – zwracamy uwagę na RELACJE – INTEGRUJEMY, BAWIMY, UCZYMY.

Dzieci na zielonej szkole spacer nad morzem Dzieci na wycieczce szkolnej, bieg terenowy

Poszczególne oferty znajdziesz w kategoriach:

Wycieczki szkolne wielodniowe

Aktywne zielone szkoły

Wycieczki szkolne jednodniowe/

Zaufaj nam – jesteśmy profesjonalistami. Zajmiemy się realizacją wycieczki szkolnej od początku do końca. Jeżeli nie znalazłeś / -aś odpowiedniej wycieczki – napisz do nas.

Przygotujemy ofertę najlepszą dla Twojej klasy!

Ceny
Ilość osób45-49
Cena: zł/os.Zapytaj

Kalkulacja wstępna - cenę potwierdzamy każdorazowo w indywidualnej ofercie po ustaleniu terminu wyjazdu (zależna od terminu wyjazdu, miejsca zakwaterowania i rodzaju świadczeń).
Cena wycieczki dla grup liczących więcej niż 45 osób – kalkulacja indywidualna - dysponujemy autokarami do 71 miejsc.

Wyślij zapytanie: