U Pana Kleksa – Spotkanie z Babą Jagą/ Muzeum Motoryzacji/ Wizyta w stajni

Kto jeszcze nie zna Pana Kleksa powinien rozpocząć tą przygodę od wycieczki z naszym biurem!

W oryginalnym plenerze filmowym dzieci zapoznają się z fabułą bajki Jana Brzechwy. Będzie wspólne rysowanie i śpiewanie.  Dzieci obejrzą także fragmenty filmu, będą miały okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji m.in. poznają kleksografię oraz przędzenie liter. Dopełnieniem spotkania będzie nauka leczenia chorych sprzętów.

Pizza time – lunch 🙂

 

Wybór wariantu na popołudnie:

Spotkanie z Babą Jagą. Przebieranki, wspólne wykonywanie miotły i pieczenie paluchów, wybór najwspanialszej Baby Jagi. Zajęcia kończą się słodkim poczęstunkiem (ciasteczka, herbata, mięta). Miotły i paluchy dzieci zabierają ze sobą.

Muzeum Motoryzacji w Otrębusach z przewodnikiem. Będziemy podziwiać wybrane eksponaty z gigantycznej kolekcji samochodów, motocykli, samolotów, pojazdów wojskowych, rowerów i wszelkiego sprzętu codziennego użytku. Najstarsze eksponaty muzeum pochodzą z lat 20 poprzedniego stulecia. Eksponaty z Muzeum w Otrębusach uczestniczyły w wielu produkcjach filmowych w Polsce i zagranicą np. Czas Honoru, Przedwiośnie, Awantura o Basię oraz  czołgi  z serialu Czterej pancerni i pies.

Wizyta w stajni: zwiedzanie stajni, wysłuchanie opowieści o koniach, karmienie koni, czyszczenie, przejażdżka na kucyku i wozem traperskim do Puszczy Bolimowskiej.

Powrót pod szkołę ok. 17.30, zakończenie wycieczki

 

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.145160195
Cena zawiera

  • transport autokarem
  • opieka pilota
  • lunch – pół pizzy/os. + napój
  • bilety wstępu

Dodatkowo płatne

Wybrany wariant na popołudnie

Wyślij zapytanie: