Mazurskie safari – wesoła olimpiada – INO – rejs statkiem – Gierłoż – Park Miniatur

1 dzień:

MAZURSKIE SAFARI – wycieczka samochodem terenowym i stylizowanymi bryczkami wśród unikatowych zwierząt, które żyją w naturalnych warunkach.  Stanąć oko w oko z bawołem – to jest dopiero przeżycie 🙂

Zakwaterowanie w pokojach

Olimpiada na wesoło – pełnia szczęścia gdy możesz połączyć sport z wygłupami. Weź udział w dyscyplinach sportowych, o których nigdy nawet nie śniłeś.
INO – Odnajdź wszystkie punkty kontrolne które znajdują się na mapie, zrealizuj zadania i wróć na metę. Bądź czujny i rozważny… ktoś Cię może obserwować
Kolacja, dyskoteka.

2 dzień:

Śniadanie
Rejs statkiem z pogadanką prowadzoną przez kapitana pt.”Bezpiecznie nad wodą” + LODY na statku 🙂
lub
ARCHITEKCI I KONSTRUKTORZY – Kask i rękawice, bezpieczeństwo przede wszystkim. Narada, plan konstrukcji
lub
CYRKOWE SHOW – Od zawsze podziwiasz artystów cyrkowych, zachwycają Cię sztuczki klauna, kunszt sztuki żonglera czy zwinność akrobaty? To coś dla Ciebie! Spróbuj swoich sił kręcąc talerzami, chodząc po linie, czy żonglując piłeczkami

Obiad

MINI SURVIVAL – Naucz się jak przetrwać w ekstremalnych warunkach, zbuduj schronienie, zastaw sidła, rozpal ognisko bez użycia zapałek. Wyzwanie dla najodważniejszych!
Gry XXL – Byk rodeo, Mega Jenga, ogromny twister – to tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na tych zajęciach. Daj się zaskoczyć atrakcjami w rozmiarze XXL!.
Kolacja

3 dzień:

Śniadanie.

Gierłoż – zobaczysz na własne oczy Wilczy Szaniec. W samym sercu Mazur znajdują się porośnięte lasem ruiny kwatery głównej Adolfa Hiltera. Zamaskowane miasteczko w lesie – 200 budynków: schrony, baraki, 2 lotniska, elektrownia, dworzec kolejowy, urządzenia klimatyzacyjne, wodociągi, ciepłownie, dwie centrale dalekopisowe.

Park Rozrywki Mazurolandia. To jedyne miejsce, w którym znajdują się miniatury najpiękniejszych budowli Warmii i Mazur, Park Militariów, grodzisko rycerskie, Park Rozrywki, przymierzanie strojów oraz moc innych atrakcji. Wszystko to w cenie jednego biletu!

Obiad na życzenie
Powrót do Warszawy ok. 19.00, zakończenie wycieczki.

 

Ceny
Ilość osób45-49
Cena: zł/os.430
Cena zawiera

  •  2 x nocleg, pokoje 2,6-osobowe z łazienkami
  • 2 x śniadanie, 2 x obiad, 2 x kolacja
  • transport autokarem
  • opieka pilota i przewodnika
  • zajęcia programowe
  • ubezpieczenie NNW

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu ok. 30 zł

Wyślij zapytanie: