Zamość- strzelnica- skrzynki- off road- zabawy XXL- Zagadka kryminalna- Marsz nocny – Lublin

Możliwość zamiany atrakcji!!! Szeroki wybór. Informacja w biurze

1 dzień:

Zwiedzanie Zamościa – miasto-twierdza założone przez Jana Zamoyskiego, kanclerza i hetmana: Rynek Wielki, Katedra, bramy, fortyfikacje, Akademia, Pałac Zamoyskich zewnątrz, Park Miejski, zamojskie podwórka.
Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.
Wieczór filmowy.

2 dzień:

Śniadanie

Zajęcia aktywne
Tor sprawnościowy – jest to szereg konkurencji, pozwalających uczestnikom na sprawdzenie swojej sprawności fizycznej połączonej z dobrą zabawą. Tor składa się z następujących etapów, gibkościowy, sprawnościowy, siłowy, na dokładność, etap na precyzję, etap na myślenie
Wieża ze skrzynek – konkurencja polega na ułożeniu jak najwyższej wieży ze skrzynek i równoległym wchodzeniu po nich do góry. Uczestnicy przez cały czas są asekurowani przez instruktora.
Strzelnica– konkurs strzelecki, w którym każdy z uczestników może sprawdzić swoją celność i precyzję.
Obiad
Medicus – gra edukacyjna mająca na celu nauczenia uczestników postępowania w różnych sytuacjach związanych z pierwszą pomocą. Podczas gry uczestnicy będą musieli wykazać się pomysłowością, wytrzymałością fizyczną oraz sporą wiedzą.
Kolacja
Marsz nocny – gra terenowa – głównym zadaniem zajęć prowadzonych w nocy jest przezwyciężenie strachu uczestników przed ciemnościami, połączonych z dobrą, bezpieczną zabawą. Wszystkie zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 15-osobowych plus instruktor i wychowawca.

3 dzień:

Śniadanie
Off road – wycieczka samochodami terenowymi  – uśmiech na twarzach – GWARANTOWANY 🙂
Wycieczka z leśnikiem na żeremia bobrowe
Powrót do hotelu, późny obiad
Czas do dyspozycji wychowawców -na życzenie wizyta w pracowni garncarskiej.
Kolacja w formie ogniska z kiełbaskami

4 dzień:

Śniadanie.
Aktywna zielona szkoła – zabawa w rozmiarze XXL
Mega piłkarzyki – jest to gra w piłkę nożną, w której uczestnicy wcielają się w rolę gigantycznych “stołowych piłkarzyków. Każdy z uczestników przypięty jest za pomocą specjalnej uprzęży i może poruszać się tylko bokiem do boiska
ring dmuchany bokserski – zabawa bez siniaków 🙂
Byk rodeo–śmiałek dosiadający byka zmierzy się z 4 osobami, które razem mają za zadanie zrzucenie jeźdźca w jak najkrótszym czasie.
Obiad
Zagadka Kryminalna – jest to gra, która pozwala uczestnikom na wcielenie się w rolę detektywów mających do rozwiązania pewną zagadkę kryminalną. Uczestnicy podzieleni na zespoły poszukiwawcze będą musieli odnaleźć w terenie ukryte szczątki 25 informacji związanej ze śmiercią wilka. Aby zdobyć niektóre elementy historii będą musieli stawiać czoła różnym wyzwaniom fizycznym, umysłowym. Kryminalna zagadka jest to gra o skomplikowanej fabule, która wciąga uczestników w dobrą, bezpieczną zabawę.
Kolacja
Dyskoteka 

5 dzień:

Śniadanie + suchy prowiant,
Zwiedzanie Lublina szlakiem znanych postaci: miejsca związane z życiem sławnych osób: J. I. Kraszewski, S. Wyszyński, W. Pol, J. Czechowicz, H. Wieniawski, J. Kochanowski, Biernat z Lublina, J. Życiński, B. Prus, E. Stachura. W programie zwiedzania uwzględnione są najciekawsze zabytki Starego Miasta: Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Lubelskim, Brama Grodzka, Bazylika ojców Dominikanów, Rynek z gmachem Trybunału Koronnego, Archikatedra, Brama Krakowska, Nowy Ratusz
Podziemna Trasa Turystyczna – spacer zabytkowymi piwnicami staromiejskimi, który już sam w sobie dostarcza wielkich emocji, jest jednocześnie wędrówką w czasie pozwalającą odkryć przeszłość miasta.
Powrót do Warszawy, zakończenie wycieczki

 

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis 45+4 35+3 25+2
Cena: zł/os. 635 695 795
Cena zawiera

  • 4 x nocleg w pokojach 2-5 –os. z łazienkami,
  • wyżywienie zgodnie z programem
  • ubezpieczenie NNW, opieka pilota
  • transport autokarem
  • realizacja zajęć zgodnie z programem pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
  • przewodnik na bobry, przewodnik w Lublinie, Zamościu

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów– ok. 15 zł

Wyślij zapytanie: