Kazimierz Dolny – Off road – pakiet active – gra miejska w Lublinie – zamek w Janowcu – Czarnolas

  • ATRAKCYJNY PROGRAM DOSTOSOWANY DO WIEKU
  • ZADANIA INTEGRUJĄCE KLASĘ
  • ZABAWA I ODPOCZYNEK
  • PEŁNE WYŻYWIENIE

 

1 dzień

Zbiórka, wyjazd z Warszawy.

Kazimierz Dolny – niezwykle urocze, otoczone lessowymi wzgórzami, nadwiślańskie miasteczko, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w województwie lubelskim.
Spacer z przewodnikiem – rynek z renesansowymi kamienicami, kościół farny, Góra Trzech Krzyży – punkt widokowy na miasteczko i dolinę Wisły, ruiny zamku z zewnątrz, bulwar nadwiślański.

Pizza time lunch

Off road – przejażdżka samochodami terenowymi po Kazimierzu i kazimierskich wąwozach. Super atrakcja. Młodzież będzie zachwycona !

Spacer po Parku Zdrojowym w Nałęczowie.

Zakwaterowanie w pensjonacie, kolacja

Czas wolny na zajęcia na boisku: piłka siatkowa, nożna

 

2 dzień

Śniadanie

PAKIET ACTIVE

-Pojedynki „Sumo” w dmuchanych kulach – walki, przepychanki, zderzenia, ewolucje – wszystko po to aby przepchnąć przeciwnika poza teren gry. Wszystko jest pozornie proste do momentu kiedy uczestnicy znajdą się w kulach bumperball, które umożliwiają przemieszczanie się na własnych nogach! W pełni bezpieczna zabawa, która dostarcza wielu emocji i śmiechu!

-Mega Dart – tym razem uczestnicy będą mieli za zadanie rzucanie do gigantycznej 3 metrowej tarczy do celu z dużej odległości. Jest to zabawa, która wymaga od uczestnika dobrej celności i dokładności.

– Konstruktorzy – Na czas trwania projektu uczniowie zamieniają się w firmę produkcyjną podzieloną na kilka działów. Ich zadaniem jest jak najszybsze odwzorowanie modelu zbudowanego z klocków. O sukcesie zadecyduje efektywna komunikacja, świadomość wspólnego celu, dobra współpraca i organizacja procesu produkcyjnego.

Obiad

Wyjazd do Lublina. Gra miejska „Misja lubelska” – uczestnicy gry, podzieleni na grupy  przemierzają miasto, kierując się informacjami zawartymi w otrzymanych materiałach. Na trasie czekają kolejne zadania: logiczne, sportowe i manualne. Przyda się zarówno umiejętność zdrowej rywalizacji jak i współpracy.  (czas trwania  gry ok. 3h. Na życzenie możemy wymienić na spacer z przewodnikiem ok. 2h + uzupełnienie grą krótką 1h).

Kolacja

Wieczorny spacer po Parku w Puławach lub Kazimierz by night – spacer z pochodniami w Wąwozie Korzeniowym

 

3 dzień

Śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie z pokoi.

Czas wolny w Kazimierzu Dolnym na lody i zakup pamiątek.

Rejs statkiem z Kazimierza do Janowca. Przejście pieszo ok. 4km do zamku.

Janowiec – zwiedzanie zamku byłej siedziby magnackich rodów Firlejów, Tarłów i Lubomirskich. Z jego budową związani są wybitni architekci i rzeźbiarze: Santi Gucci Fiorentino, Giovanni Battista Falconi i Tylman z Gameren.

Następnie Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie  – można zobaczyć stare wydania dzieł Jana Kochanowskiego czy opracowania związane z jego osobą. Wystawy opowiadają o różnych dziełach i wizji artystycznej.

Powrót do Warszawy ok. godz. 17.00

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis50+440+330+2
Cena: zł/os.650710840

Kalkulacja wstępna - cenę potwierdzamy każdorazowo w spersonalizowanej ofercie po ustaleniu terminu wyjazdu (cena zależna od terminu wyjazdu, miejsca zakwaterowania i rodzaju świadczeń).
Grupy większe niż niż 50 osób – kalkulacja indywidualna - dysponujemy autokarami do 85 miejsc.

Cena zawiera

  • 2 noclegi, pokoje z łazienkami
  • wyżywienie
  • transport autokarem,
  • opieka pilota
  • zajęcia wg programu pod opieką doświadczonej kadry instruktorskiej
  • podatek vat

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu

Wyślij zapytanie: