Jaskinia Bielska  – Ścieżka koronami drzew – Morskie Oko – Dolina Kościeliska – Spotkanie z góralem

Wycieczka szkolna w Tatry połączona z wypadem na Słowację to doskonała propozycja dla starszych klas SP  oraz klas szkół ponadpodstawowych. Na tej wycieczce nie zabraknie spacerów wśród gór  oraz relaksu  i odpoczynku na łonie natury. Zabierz swoja klasę i wyjedź z nami na totalnie luźny wyjazd. Bez zwiedzania muzeów – tylko góry i Wasza klasa!

 

1 dzień:

Zbiórka, wyjazd z Warszawy

Hej górole, górole – wycieczkę rozpoczniemy od prelekcji w Izbie Regionalnej. Spotkanie z góralem, opowieści o pierwszych osadnikach, zwyczajach pasterskich, legendach zbójnickich, muzyce i stroju przeplatane są prezentacją instrumentów oraz humorem góralskim. Uśmiech pojawi się nie twarzy bez względu na wiek słuchaczy 😊

Zakwaterowanie, obiadokolacja.

 

2 dzień:

Śniadanie
Wycieczka na Słowację.

Jaskinia Bielańska – największa udostępniona w Tatrach jaskinia z bogatą szatą naciekową (70 minut zwiedzania, temperatura ok 5 – 7°C).

Następnie spacer ścieżką w koronie drzew – ten niezwykły szlak ma 1234 m długości. W najwyższym punkcie szlaku można spacerować 24 m nad ziemią. Na końcu szlaku czeka na Was 32-metrowa wieża widokowa. Na jej szczycie rozciągnięta jest siatka, przez którą można zobaczyć głębię pod stopami. Z wieży natomiast można zobaczyć panoramę Tatr Bielskich, Pienin wraz z Trzema Koronami i zamkiem w Niedzicy.
Dla chętnych zjazd z wieży na ziemię 67-metrową suchą zjeżdżalnią, najdłuższą na Słowacji.

Obiadokolacja

Relaks na basenie na miłe zakończenie dnia.

3 dzień:

Śniadanie + suchy prowiant.

Wycieczka piesza do Morskiego Oka – to największe jezioro w Tatrzańskich Górach oraz jedno z najpiękniejszych na świecie, którego otoczeniem są przepiękne Szczyty Mięguszowieckie. Znajduje się na wysokości 1395 m n.p.m. Droga prowadząca do Morskiego Oka to nie tylko przepiękne otoczenie gór, to również nietuzinkowy wodospad Wodogrzmoty Mickiewicza, Toporowa Cyrhla, Psią Trawkę oraz Rówień Waksmundzka.

Obiadokolacja
Dyskoteka

Morskie Oko w Tatrach

4 dzień:

Śniadanie + suchy prowiant

Całodzienna wycieczka z przewodnikiem do Doliny Kościeliskiej . Przez wielu uważana za najpiękniejszą, druga co do wielkości dolina w polskiej części Tatr. Podczas wycieczki dnem doliny obserwujemy bogactwo form skalnych ukształtowanych przez płynącą wodę Potoku Kościeliskiego: polany, bramy, turnie, jaskinie. Wejście do Jaskini Mroźnej – dobre buty to podstawa!

Powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dyskoteka.

Owieczki w Dolinie Kościeliskiej

5 dzień:

Śniadanie + suchy prowiant.

Przejazd do Zakopanego. Spacer po Krupówkach, czas na zakup oscypków. Wymiennie możemy zaproponować wjazd kolejka na Kasprowy Wierch. 

Powrót do Warszawy około 20.00

Widok na Tatry od strony Polany Szymoszkowej

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.96010601115
Cena zawiera

  • 4 x  nocleg
  • 4 x śniadanie , suchy prowiant, obiadokolacja
  • transport autokarem
  • opieka pilota i miejscowych przewodników
  • ubezpieczenie KL/ NNW
  • składki TFG+TFP
  • podatek vat

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu

Wyślij zapytanie: