Jaskinia Bielska  – Ścieżka koronami drzew – Morskie Oko – Dolina Kościeliska – Spotkanie z góralem

Wycieczka szkolna w Tatry połączona z wypadem na Słowację to doskonała propozycja dla starszych klas SP  oraz klas szkół ponadpodstawowych. Na tej wycieczce nie zabraknie spacerów wśród gór  oraz relaksu  i odpoczynku na łonie natury. Zabierz swoja klasę i wyjedź z nami na totalnie luźny wyjazd. Bez zwiedzania muzeów – tylko góry i Wasza klasa!

 

1 dzień:

Zbiórka, wyjazd z Warszawy

Hej górole, górole – wycieczkę rozpoczniemy od prelekcji w Izbie Regionalnej. Spotkanie z góralem, opowieści o pierwszych osadnikach, zwyczajach pasterskich, legendach zbójnickich, muzyce i stroju przeplatane są prezentacją instrumentów oraz humorem góralskim. Uśmiech pojawi się nie twarzy bez względu na wiek słuchaczy 😊

Zakwaterowanie, obiadokolacja.

 

2 dzień:

Śniadanie
Wycieczka na Słowację.

Jaskinia Bielańska – największa udostępniona w Tatrach jaskinia z bogatą szatą naciekową (70 minut zwiedzania, temperatura ok 5 – 7°C).

Następnie spacer ścieżką w koronie drzew – ten niezwykły szlak ma 1234 m długości. W najwyższym punkcie szlaku można spacerować 24 m nad ziemią. Na końcu szlaku czeka na Was 32-metrowa wieża widokowa. Na jej szczycie rozciągnięta jest siatka, przez którą można zobaczyć głębię pod stopami. Z wieży natomiast można zobaczyć panoramę Tatr Bielskich, Pienin wraz z Trzema Koronami i zamkiem w Niedzicy.
Dla chętnych zjazd z wieży na ziemię 67-metrową suchą zjeżdżalnią, najdłuższą na Słowacji.

Obiadokolacja

Relaks na basenie na miłe zakończenie dnia.

3 dzień:

Śniadanie + suchy prowiant.

Wycieczka piesza do Morskiego Oka – to największe jezioro w Tatrzańskich Górach oraz jedno z najpiękniejszych na świecie, którego otoczeniem są przepiękne Szczyty Mięguszowieckie. Znajduje się na wysokości 1395 m n.p.m. Droga prowadząca do Morskiego Oka to nie tylko przepiękne otoczenie gór, to również nietuzinkowy wodospad Wodogrzmoty Mickiewicza, Toporowa Cyrhla, Psią Trawkę oraz Rówień Waksmundzka.

Obiadokolacja
Dyskoteka

4 dzień:

Śniadanie + suchy prowiant

Całodzienna wycieczka z przewodnikiem do Doliny Kościeliskiej . Przez wielu uważana za najpiękniejszą, druga co do wielkości dolina w polskiej części Tatr. Podczas wycieczki dnem doliny obserwujemy bogactwo form skalnych ukształtowanych przez płynącą wodę Potoku Kościeliskiego: polany, bramy, turnie, jaskinie. Wejście do Jaskini Mroźnej – dobre buty to podstawa!

Powrót do ośrodka, obiadokolacja.

Dyskoteka.

 

5 dzień:

Śniadanie + suchy prowiant.

Przejazd do Zakopanego. Spacer po Krupówkach, czas na zakup oscypków. Wymiennie możemy zaproponować wjazd kolejka na Kasprowy Wierch. 

Powrót do Warszawy około 20.00

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.655740850
Cena zawiera

  • 4 x  nocleg
  • 4 x śniadanie , suchy prowiant, obiadokolacja
  • transport autokarem
  • opieka pilota i miejscowych przewodników
  • ubezpieczenie KL/ NNW
  • podatek vat

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu

Wyślij zapytanie: