Farma Iluzji – Magiczne Ogrody – Nietypowe rowery

Wycieczka na Farmę Iluzji i do Magicznych Ogrodów to nasz bestseller dla najmłodszych turystów, potrzebujących dużej dawki ruchu i zabawy! Gwarantujemy, że na tej wycieczce nikt nie będzie się nudził!

 

1 dzień:

Zbiórka pod szkołą, wyjazd z Warszawy.

Park Edukacji i Rozrywki FARMA ILUZJI – miejsce, które dostarczy niesamowitych wrażeń! Kilkuhektarowy, ogrodzony Park zaskakujący ilością oraz różnorodnością atrakcji. Znajdziecie więc tutaj: Lewitujący Kran, Ścieżkę Złudzeń, Studnię Nieskończoności, Magiczny Domek, zagadkowy labirynt na świeżym powietrzu i … całą masę innych osobliwości. A po trudach zwiedzania co powiecie na relaks na prawdziwym, złotym piasku plaży „Karaibów na niby”?

2-godzinny spacer z animatorem po parku, w trakcie obiad.

Czas na zabawę na terenie parku (pod opieka wychowawców).

Nastepnie Muzeum Nietypowych Rowerów – „spektakl”, w którym gospodarz opowiada o rowerach, demonstruje na nich jazdę i pozwala jeździć innym. Jest więc bicykl, jest rower do „przewożenia baniek mleka lub kobiet”, jest rower z kierownica z tyłu i rower, którym sterować można albo za pomocą tradycyjnej kierownicy, albo za pomocą skrętów biodrami. Ciekawe komu uda się ta trudna sztuka opanowania przedziwnych rowerów?

Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie,  kolacja.

Zabawa w formie gry terenowej „Poszukiwacze”

 

2 dzień:

Śniadanie,  wyjazd z ośrodka.

Przejazd do Kazimierza Dolnego.

Przejażdżka meleksami  do najpiękniejszego Wąwozu Korzeniowego – spacer pośród korzeni drzew  -można się poczuć jak w zaczarowanym lesie  🙂 Dodatkowo wysłuchamy legendy o koguciku kazimierskim.

Lub

rejs statkiem (statek płynie na drugą stronę Wisły, skąd odbiera grupę autokar i zawozi do Magicznych Ogrodów)

Magiczne Ogrody – park tematyczny. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów dzieci staną się częścią niezwykłego świata, zamieszkałego przez tajemnicze istoty. Zwiedzanie z przewodnikiem + czas wolny na terenie parku. Super zabawa!!!

W przerwie obiad.

Powrót do Warszawy ok. 19.00

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.360405499
Cena zawiera

  • 1 x nocleg,
  • 1 x śniadanie, 2 x obiad,   1 x kolacja,
  • opieka pilota,
  • transport autokarem,
  • ubezpieczenie NNW,
  • podatek vat.
  • składki TFU+TFG

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu

Wyślij zapytanie: