Gra miejska – paintball laserowy – Manufaktura

Jednodniowa wycieczka integracyjna dla klas LO do Łodzi. Nasz hit od kilku lat! Blisko, aktywnie, atrakcyjnie, edukacyjnie.

Spacer z przewodnikiem rozpoczniemy od zwiedzania Księżego Młyna, XIX wiecznego królestwa bawełny, przemysłowca Karola Scheiblera. Księży Młyn to miejsce klimatyczne i wyjątkowe. Dalej zobaczymy między innymi pałac największego z przemysłowców, obecnie Muzeum Kinematografii, przejdziemy przez pierwszy łódzki park miejski, podpatrzymy osiedle dla pracowników fabryki, szkołę, sklepy i straż pożarną.

„ŁÓDZKIE TAJEMNICE – gra miejska” (czas trwania ok. 3h). Wszyscy uczestnicy po krótkim wprowadzeniu w historię miasta dzielą się na grupy. Każda grupa otrzymuje mapę z zaznaczonymi miejscami oraz karty z zagadkami, na które odpowiedzi znajdą w odwiedzanych miejscach. Wskazane litery z hasłem poszczególnych zagadek utworzą hasło. Prawidłowe hasło pozwoli uczestnikom gry otrzymać nagrodę niespodziankę. Kolejność odwiedzania miejsc jest dowolna – wyjątek stanowi miejsce startu i mety. Na wykonanie zadań i wprowadzenie przeznaczone jest maksymalnie 3 godziny. Ilość grup jest zależna od liczby opiekunów.

 

Plan dnia:

Godz. 07.10 zbiórka, 07.30  wyjazd spod szkoły

09.45-11.00 spacer z przewodnikiem
11.00 – 14.00 gra miejska
14.00 – 16.00 Arena Laser Tag – wspaniała zabawa na poligonie laserowym!! (gra 20 minut)
Posiłek we własnym zakresie, wiele miejsc gastronomii.
 
19.00 Powrót do Warszawy

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.139165180
Cena zawiera

  • transport autokarem
  • opieka pilota
  • przewodnik oraz gra miejska
  • paintball laserowy
  • podatek vat

Wyślij zapytanie: