Gra miejska – warsztaty edukacyjne oraz wykonywania cebularza

wycieczka szkolna do Lublina – program:

Zbiórka, wyjazd z Warszawy

Lubelska Gra miejska – uczestnicy gry, podzieleni na grupy przemierzają miasto, kierując się informacjami zawartymi w otrzymanych materiałach (mapka z opisem) i rozwiązując kolejne zadania. (czas trwania  gry ok. 60 min). Następnie spacer z przewodnikiem po najpiękniejszych zakątkach Lublina (ok. 60 min)

Przerwa na obiad (za dopłatą we własnym zakresie np naleśnikarnia, pizza, Mc Donald)

WARSZTATY EDUKACYJNE – Średniowieczny zamek lubelski – jak zbudować rezydencję dla króla i rycerską twierdzę. Zajęcia rozpoczną się prezentacją multimedialna na temat tajników średniowiecznego budownictwa. Następnie uczestnicy poznają od środka najstarszy zabytek wzgórza zamkowego – romańską wieżę obronno- mieszkalną. Po uzupełnieniu kart pracy uczniowie przystępują do budowania własnych średniowiecznych twierdz w zgodzie z poznanymi wcześniej regułami.

Z REGIONALNYM CEBULARZEM W TLE…? Podczas interaktywnego pokazu z udziałem legendarnej Esterki oraz piekarza Franka przedstawiona jest geneza powstania tego wspaniałego wypieku. Podczas wizyty każdy dowie się czegoś z historii Lublina, pozna legendę i przepis na cebularze oraz odkryje właściwości jego składników. W czasie pokazu na chwilę można stać się piekarzem przyczyniając się do powstania aromatycznych cebularzy.

Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis50+440+330+2
Cena: zł/os.165190225

Kalkulacja wstępna - cenę potwierdzamy każdorazowo w spersonalizowanej ofercie po ustaleniu terminu wyjazdu (cena zależna od terminu wyjazdu, miejsca zakwaterowania i rodzaju świadczeń).
Grupy większe niż niż 50 osób – kalkulacja indywidualna - dysponujemy autokarami do 85 miejsc.

Cena zawiera

  • opieka  pilota,
  • gra miejska z przewodnikiem
  • warsztaty
  • transport autokarem,
  • obiad
  • podatek vat.

Dodatkowo płatne

bilety – warsztaty

Wyślij zapytanie: