Off road – paintball – tor linowy – team building – Va banq – kolacja grillowa

Impreza rozpoczyna się wspólnym uroczystym spotkaniem podczas którego narrator prezentuje scenariusz polegający na dotarciu do upragnionego posiłku. Uczestnicy spotkania zostają podzieleni na zespoły, które zostają wywiezione w otchłań leśną. Aby dotrzeć do celu muszą zmierzyć się z wieloma trudnościami losu… Często zamiast siły liczyć się będzie spryt, inteligencja i szybka reakcja całego team’u.

 

1 dzień:

Przyjazd ok godz. 13.00, zakwaterowanie

Obiad

Zabawa integracyjna „Leśna ekspedycja” prowadzona przez  wykwalifikowanych instruktorów.

Poniżej przedstawiamy tylko kilka przykładowych stanowisk, które mogą być realizowane podczas programu:

Paintball

Tor Linowy – tor przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach. Pozwala uczestnikom sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną i koncentrację.  Uczestnicy zostają zabezpieczeni profesjonalnym sprzętem  alpinistycznym   i są asekurowani przez instruktora.

Bocianie gniazdo – zabawa polegająca na wspinaczce po drabince „speleo”  na wysokość ok. 20 metrów. Zadaniem uczestników jest wykradanie jaj, słodyczy, niespodzianek z gniazda. Jest to zadanie, które wymaga od uczestników sporej wytrzymałości fizycznej.

Strzelnica–  konkurs strzelecki, w którym każdy z uczestników  może sprawdzić swoją celność i precyzję. Osoba ma do pokonania kilka stacji strzeleckich, na których zdobywa punkty.

Pierwsza pomoc w terenie – praktyczne zajęcia prowadzone przez ratowników medycznych. Uczestnicy poznają podstawową wiedzę związaną z pierwszą pomocą (reanimacja, złamania, transport poszkodowanego, tamowanie krwotoków ,…. ).

WSPÓŁPRACA: przykładowe zadania

Cyrkiel – zgrywająca zabawa zespołowa, polegająca na wyścigu dwóch specjalnie przygotowanych cyrkli

Gąsienica – wesoła konkurencja dla trzech  5 osobowych zespołów polegająca na wyścigu gąsienic.

64 kartony – konkurencja logiczna,  sprawdzająca pamięć osób uczestniczących w zabawie.

Wyścigi na szczudłach

Obręcze – Konkurencja logiczna, w której zespół ma do wykonania  zadanie wydające się w pierwszej chwili niemożliwe do zrealizowania

Hydraulik – jest to zadanie wymagające od uczestników  zdolności planowania oraz dużej wyobraźni  przestrzennej. Zdanie polega na zamknięciu wszystkich  otworów hydraulicznych

UWAGI : wycieczka firmowa Team building: Te i wiele innych zadań będzie czekało na uczestników  podczas całego spotkania. Podczas imprezy obowiązuje strój  nieformalny oraz duża dawka pozytywnego humoru.

Wieczorna biesiada przy grillu połączona z teleturniejem „Vabanq- zawsze razem”. Która drużyna zdobędzie zaszczytny tytuł zwycięzców? Wujek Google raczej nie pomoże 😉  Liczyć się będzie czas i wiedza!

2 dzień:

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd.

 

Program jest propozycją, na życzenie dokonamy zmian i dopasujemy do oczekiwań i budżetu  grupy.

 

Ceny
Ilość osób45-49
Cena: zł/os.
Cena zawiera

  • 1 x nocleg w Chatach Góralskich (drewnianych)
  • transport autokarem
  • 1 x obiad, 1 x kolacja grillowa,
  • pakiet zajęć team building,
  • ubezpieczenie NNW,
  • zdjęcie pamiątkowe grupowe dla każdego uczestnika,
  • opieka koordynatora,
  • podatek vat

Wyślij zapytanie: