Zajęcia w stajni – zabawy – przejażdżki – spotkanie z Baba Jagą

Wycieczka do stajni urozmaicona grami i zabawami oraz spotkaniem w prawdziwą Babą Jagą. Wycieczka, którą szczególnie polecamy dla klas O-2 szkoły podstawowej. Krótki czas przejazdu od Warszawy, bogaty program!

 

Program ramowy:

08.00 zbiórka pod szkołą, wyjazd.

Hej koniki wio

Wycieczka do stajni, zwiedzanie, karmienie koni z ręki, czyszczenie koni, strzelanie z łuku, plac zabaw. A także: jazdy konne w siodle typu western na koniach dużych i na kucykach, przejażdżki bryczką, wozem traperskim

Kiełbaska z grilla / ogniska i gorąca herbata.

Spotkanie z Babą Jagą

Na początku zajęć przypominamy sobie treść bajki “Jaś i Małgosia” następnie dzieci z przygotowanego wcześniej kruchego ciasta przygotowują po dwa paluchy które wypiekamy podczas trwania zajęć. Po przygotowaniu paluchów grupę dzielimy na osiem mniejszych grup, każda z nich wykonuje wspólnie miotłę dla Baby Jagi. W trakcie zajęć dzwoni Baba Jaga z informacją że nie przybędzie na spotkanie bo jest chora i żeby w jakiś sposób zrekompensować swoją nieobecność pozwala dzieciom skorzystać ze swojej garderoby. Każda grupa wybiera swojego przedstawiciela który losuje z kosza ciuchy Baby Jagi wraca do swojej grupy, która pomaga się mu przebrać. Następnie po zadaniu kilku pytań i prezentacji tanecznej przedstawicieli wybieramy najwspanialszą Babę Jagę. Zajęcia kończą się słodkim poczęstunkiem (ciasteczka, herbata, mięta). Miotły i paluchy dzieci zabierają ze sobą.

Powrót pod szkołę ok. 16.30

 

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.115128148
Cena zawiera

  • transport autokarem,
  • opieka pilota,
  • realizacja programu,
  • zdjęcie pamiątkowe dla każdego uczestnika,
  • podatek vat.

 

Wyślij zapytanie: