Gra terenowa – archery tag – strzelnica paintballowa – frisbee ognisko z kiełbaskami
Wycieczka integracyjna w okolicach Warszawy.
Nasz aktywny dzień rozpoczniemy grą terenową, gdzie Waszym zadaniem będzie dotarcie do określonego celu, a dokładnie na pole paintballowe. Praca w grupie to podstawa, umiejętność czytania mapy też się przyda. Busola? Azymut? Sprawdzimy! Ale jak wyznaczyć kierunek za pomocą mrowiska czy mchu? Zapowiada się ciekawie! Gra będzie miała elementy rywalizacji między grupami. Do przejścia trasa o długości ok. 2,5 km. No chyba, że ktoś się zgubi…… to będzie 3,5 😉
Po zakończeniu gry terenowej następuje ok 30 min. przerwa z pieczeniem kiełbasek.
Następnie w zależności pokładów energii jakie pozostały, proponujemy aktywności sportowe min.frisbee, rugby tag, archery tag, siatkówka plażowa, strzelnica paintballowa (50 kulek, strzelanie do celu), gokarty rowerowe, boisko do piłki plażowej i hamaki w cieniu drzew.
Archery Tag – na specjalnie przygotowanym polu gry strzelają do siebie z łuków eliminując się nawzajem. Specjalnie zakończone strzały oraz maski na twarzach i dmuchane przeszkody sprawiają że gra jest całkowicie bezpieczna dla uczestników.
Plan dnia:
08.00 zbiórka, 08.15 wyjazd z Warszawy
10.00 – 15.00 realizacja programu zajęć
Powrót do Warszawy ok. 16.00
Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis | 45+4 | 35+3 | 25+2 |
---|---|---|---|
Cena: zł/os. | 155 | 175 | 200 |
Cena zawiera
- transport
- opiekę pilota
- cały pakiet zajęć w tym ognisko z kiełbaskami
- podatek vat