Survival- zwariowana olimpiada- marsz nocny- mega pakiet XXL- Zdobywcy- skrzynki- Sandomierz

Aktywna wycieczka szkolna. Możliwość zamiany atrakcji!!! Szeroki wybór zajęć. Zadzwoń do nas!

1 dzień:

Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiad.

Zwariowana Olimpiada – udział w przeróżnych, najdziwniejszych i najśmieszniejszych konkurencjach jakich do tej pory nie znaliście np. narty 5- osobowe, worki 5-osobowe, rower przeciwskrętny,  wyścig chomików, bolkowe narty, przeciąganie liny, mega supeł, gąsiennica. W grupach 5-osobowych wspólnie będziecie walczyć na wynik swojej drużyny. Powodzenia!

Survival / Mini szkoła przetrwania – są to zajęcia, które pozwolą uczestnikom sprawdzić swoje zdolności w programach survivalowych np.: budowa szałasów, metody rozpalania ognia bez użycia zapałek, nauka podstawowych węzłów, uzdatnianie wody lub zamiana na marsz survivalowy – marsz połączony z elementami sztuki przetrwania

Kolacja, dyskoteka.

 2 dzień:

Śniadanie

Aktywna wycieczka szkolna – Pakiet zabaw w rozmiarze XXL

Byk rodeo–śmiałek dosiadający byka zmierzy się z 4 osobami, które razem mają za zadanie zrzucenie jeźdźca w jak najkrótszym czasie.

Mega piłkarzyki – jest to gra w piłkę nożną, w której uczestnicy wcielają się w rolę gigantycznych “stołowych piłkarzyków.

Twister – jest to gigantyczna wersja znanej zabawy, w której uczestnicy mogą sprawdzić swoja giętkość, wytrzymałość, zdolność planowania.

Mega dart – graliście kiedyś w gigantyczne rzutki? Nie? No to teraz macie okazję spróbować swych sił zmagając się z tym gigantycznym potworem.

Obiad 

Zdobywcy – jest to gra przyrodniczo-sportowa, której głównym zadaniem jest po przez wysiłek fizyczny poznanie przyrody polskiej. Jest to zabawa strategiczna, w której uczestnicy muszą odpowiedzieć na wiele interesujących pytań przyrodniczych oraz wykonać szereg zadań sportowych. Bardzo emocjonująca gra.

Kolacja + ognisko z pieczeniem kiełbasek

Strrrraszny marsz nocny  – głównym zadaniem zajęć prowadzonych w nocy  jest przezwyciężenie strachu uczestników przed ciemnościami, połączonych z dobrą, bezpieczną zabawą.

3 dzień:

Śniadanie.

Zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem: rynek i zabytkowe kamieniczki, Podziemna Trasa Turystyczna  (sandomierskie lochy z XV, XVI w. opowieści o słynnej Halinie Krępiance – dowiemy się kto i jakim sposobem uratował Sandomierz przed najazdem tatarskim), zamek,  Brama Opatowska.

Powrót pod szkołę ok. godz. 18.00, zakończenie wycieczki.

 

Ceny
Ilość osób płatnych + opiekunowie gratis45+435+325+2
Cena: zł/os.390435510
Cena zawiera

  • 2 x nocleg w pokojach 2,3,4,5 –os. z łazienkami
  • 2 x śniadanie, 2 x obiad, 2 x kolacja
  • ubezpieczenie NNW, opieka pilota
  • transport autokarem
  • realizacja zajęć zgodnie z programem pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
  • przewodnik w Sandomierzu

Dodatkowo płatne

Bilety wstępu w Sandomierzu – 15 zł

Wyślij zapytanie: